آخر این شرم میکشد ما را

"بسم رب المهدی"

دیروز روز دیدار امام خامنه ای با دانشجویان بود. خیلی دلم میخواست برم. پارسال هم قسمتم نشده بود ماه مبارک برسم خدمت آقا. دوستان تا پریشب خبر از تهیه کارت برای بنده داده بودن. ولی وقتی راهی بیت بودم توی راه خبر رسید که کارت ورود جور نشده و باید برگردمناراحت.

با هزار امید و آرزو و نذر و نیاز به راهم ادامه دادم تا رسیدم پشت ایست بازرسی بیت رهبری. امیدوار بودم که آقا میطلبه و همونجا کارت جور میشه برام. مثل خیلی های دیگه که همونجا براشون کارت جور میشد و جلوی چشمان ناباور من مشرف میشدن به بیت رهبریتعجب.

دلم نمیومد مثل اونها کارتم جور بشه آخه من نه عضو بسیج بودم و نه از بچه های نهاد رهبری دانشگاه و اصولا دوستان خوبی در کنار هم بودیم. من عضو تشکلی بودم که در آخرین تماس تلفنی بهم گفته بودن که شرمنده هستن و تعداد کارتها کم اومده. قبلا سه باری قسمتم شده بود حضور در حسینیه امام خمینی و دیدار بیواسطه امام خامنه ای. ولی خب دیدار دانشجویی در ماه مبارک رمضان یه عطر و طمع دیگه ای داره که حتی شنیدم خود آقا هم اذعان دارن که دیدارشون با دانشجویان متفاوت از بقیه است. تا حدود 6 و نیم منتظر شدم و بعد با بغض در گلو و ناامیدی راهی منزل شدم.

بعد از کلی اظهار ناراحتی از عدم اذن دخولناراحت نوبت رسید به احساس ندامت و پشیمونیگریه. منی که این طور واله و شیدای دیدار نایب بر حق امام زمانم بودم و چند ساعت رو فقط پشت درب بیت ایشون گذروندم تا فرجی حاصل بشه با خودم فکر میکردم که آیا تا به حال یه همچین زمانی رو برای خود امام زمان خرج کردم یا نه. شرمندگیم که بدجور مضاعف شد وقتی دیدم از این عمری که خدا بهم داده اندکیش رو صرف امام زمانم کردم. اندک که چه عرض کنم بگم هیچی بهتر حق مطلب رو ادا کردم.

شاید تا به حال پیش نیومده باشه که برای رسیدن به درب خیمه آقا امام زمان تلاشی بکنم و همیشه فقط در دعاهایی مثل دعای عهد و ندبه این رو از خدا خواستم. این که میگم برسم پشت خیمه آقا امام زمان نه از این جهته که بخوام جمال دلرباشون رو ببینم که اگر قسمتم بشه از شوقش جون میدم ولی هدفم از پشت خیمه رسیدن اینه که در رکاب آقا و از جمله ی "المُسارِعینَ فی قَضاءِ حَوائِجِهِ و المُمتَثِلینَ لِاَوامِرِهِ و المُحامینَ عَنهُ و السابِقینَ اِلی اِرادَتِهِ و المُستَشهَدینَ بَینَ یَدَیهِ" باشم.

خلاصه که ناراحتی رو تونستم تحمل کنم ولی حسرت و شرم این سالهای عمرم رو نمیدونم چه طوری باید تحمل کنم گریه گریه. امیدوارم بتونم بقیه ساعات زندگی رو وقف آقا امام زمان کنم که ایشون "اولی به انفسنا" هستن. برای این کار هم از خودشون مدد میگیرم و خدمتشون عرض میکنم:

هرگز نگویمت صنما دست من بگیر 

گویم گرفته ای ز عنایت رها مکن

پی نوشت: خدا پرسید: میخورید یا می برید؟ و من پاسخ دادم: میخورم. چه میدانستم لذتها را می برند حسرتها را میخورند گریه امید که حسرت ماه رحمتش بر دلمان نماند.

/ 6 نظر / 23 بازدید
پایگاه بسیج شهید علی غلامپور مقدم

سلام،غصه نخور بالاخره با هم امام و مقتدايمون رو از نزديک میبینیم. با مطالب و عکسهاي جديد و جالبي به روزم: -عکسي کمياب و زيبا از دوران نوجواني امام خامنه اي -شکنجه هاي وحشيانه سازمان پليد منافقين(سالگرد شهداي شکنجه (?پاسدار ، کفاش و معلم شهيد شکنجه شده به دست سازمان پليد مجاهدين خلق(منافقين) ) - شهيد صيام (روزه) شهيد سعيد نوري تاجر -گوشه هايي از زندگي امام خامنه اي _8 ، موضوع:کتاب -حديث از امام زمان(حقايق آشکار خواهد شد!) -عکسي متفاوت از مرحوم حاج احمد خميني -عکسهاي جالب از شهداي خندان (شهيد محمّدرضا حقيقي، پاسدار شهيد رضا قنبري و مهندس شهيد علي المؤمن) -شهيد حسين خبري (خودسازي) اللهم احفظ قائدنا،زعيمنا،اميرنا،سيّدنا و مولانا امامناالخامنه اي تاظهور! ياعلي!

تلنگرخانه

سلام متن جالبی بود و خدا را شکر که شما طعم حسرت را تجربه کردید و قصد جبران دارید ولی متاسفانه این روزها شاهد غلو شخصیت مقام معظم رهبری هستیم مه حقیر طبق استفائی که از دفتر ایشان انجام دادم شخص رهبر به شدت مخالف غلو شخصیتشان هستند واین درحالی است که برخی در توجه به اطراف خود از امام زمانشان غافل می شوند و حقیر معتقدم در حضور امام زمان ایشان هم معتقد به لقب "امامت" برای خودشان نیستند ولی به حق شخصیت منحصر به فردی است که که از دو گروه ضربه خورده اند:1- گروه طرفدار بی چون و چرا 2- گروه مخالف بی چون و چرا و این درحالی است که ایشان هیچ ادعایی در جهت تحاصب القاب نداشته اند و تا بنده جان در بدن دارم ایشان را رهبری لایق برای کشورم می دانم ولی اگر کشور ما حقیقتاً در مسیر ظهور قدم بر میدارد آیا انتظار وجود 313 نفر پس از گذشت 30 و اندی سال از عمر انقلاب در بین مسئولین پرمدعای کشور انتظاری ناجوانمردانه است؟؟ در مسیر برقراری حکومت اسلام ناب می بایستی هم خوف داشت و هم رجاء و هریک به تنهایی ضربه ای است مهلک. والعاقبه للمتقین.

محسن زمانی

بسم الله الرحمن الرحیم سلام خواهر گرامی اگه دوست داشتید لینکم کنید و بهم اطلاع بدید تا من هم لینکتون کنم اللهم عجل لولیک الفرج

مسیح کردستانی

سلام بزرگوار.... انشالله اگر لایق بودیم حتما .... ممنونم که سر زدید... با یه مطلب جدید دوباره به روزم.. یاحق['گل]

مااستواریم

سلام خوبید خدا قوت . به ما سر بزنید .یاعلی[گل][گل][گل]