السلام علیک یا هادی المضلین

«هو الهادی»

و امروز که کون و مکان عاشقانه در زادروز میلادتان پایکوبی می‌کنند، شادی شیعیانتان نه بلکه محبان اهل سنت نیز چونان پتکی است که بر فرق سر دشمنان حضرتتان کوفته می‌شود.

و چه نیک فرمودید: «مَن هانَت عَلَیهِ نَفسَهُ فَلاتَأمَن شَرَّه» (از شرّ کسی که خودش را سبک شمارد، ایمن مباش). آنان که خاک بر خورشید فروزان حضرتتان پاشیدند همان‌هایی هستند که هیچ لحظه‌ای از عمرشان برای کرامت انسانی‌شان ارزشی قائل نبودند. پس چه توقعی می‌توان از آن‌ها داشت؟ اگر آنان چنین نکنند باید در وجودشان شک کرد.

یا هادی المضلین

و ما چه؟

ما شیعیانتان که امروز هر آنچه که از معارف امام شناسی می‌دانیم از «زیارت جامعه کبیره»‌‌ای است که شما برای نسل تشنه‌مان به یادگار نهاده‌اید.

ما افسران جوان جنگ نرم که باید واکاوی کنیم سیره حضرتتان را و جنگ نرم را از شما بیاموزیم که حتی در پادگان نظامی سامرا دست از مبارزه نکشیدید و آنچنان بودید که مادر دشمن قسم‌خورده‌تان نیز وجوهات شرعیه‌اش را به شما می‌داد تا شیعیان را تجهیز و تأمین کنید برای مبارزه برای اسلام.

ما که هر لحظه و هر روز فرج فرزند پاک شما «قائم آل محمّد» را از خدا خواهانیم و ادعایمان آن است که برای پارکابی حضرتشان آماده ایم.

آیا ما حق شیعه‌گی‌مان را ادا کرده ایم؟؟؟

مولای خوبی‌ها دستمان گیر و از این گرداب فتن روزگار به ساحل امن ظهور فرزندت رهنمونمان باش و دعایمان کن که جزء «مُستَشهَدین بَینَ یَدَیه» باشیم.

/ 0 نظر / 47 بازدید