ایران 88 می‌توانست یمن 94 باشد

«بسم الله القاصم الجبّارین»

سال 1394 را با دل‌خوشی آغاز کردیم و رهبر معظّم‌مان آن را «دولت و ملّت، همدلی و همزبانی» نام گذاشتند و در تلاشیم که به این توصیه عمل کنیم.

امسال دشمن سعودی از فرصت استفاده کرده و در حین شور و شادی‌مان، جنگی نابرابر را علیه کشور شیعه‌نشین یمن آغاز کرد و به بهانه‌ی بازگرداندن منصور هادی به قدرت، یمن را مقابل «توفان قاطعیت» خود به ویرانی و قتل‌عام کشاند.

احسنت بر یمنی‌های جان‌برکف و انصارالله که توانستند با اتّحادشان جانانه در مقابل سعودی‌های تا بن دندان مسلّح بایستند و تسلیم زورگویی‌های آنان نشوند.

اتحاد یمنی ها

 جمهوری اسلامی ایران هم که همگان می‌دانند مدافع مظلومین است، آن‌طور که دیگران نفهمند حمایت‌های کاربردی خود را از یمن انجام داد.

جدا از جنگ‌های یمن که به زعم بعضی‌ها نشانگر نزدیکی ظهور است، چیزی که بیش از همه ذهن را به خودش مشغول می‌کند این است که عربستان به چه دلیل و پشتوانه‌ای به خودش اجازه می‌دهد که در نتیجه‌ی انتخابات کشوری دیگر دخالت کرده و با کشتار نظامیان و غیر نظامیان، فرد مورد نظر خود را بر کُرسی قدرت بنشاند.

در این‌که عربستان عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکا در منطقه است شکّی نیست، پس رژیم وهابی باید در زمانی که آمریکا درگیر مذاکرات با ایران در لوزان است، به نمایندگی از او در یمن وارد جنگ شود.

نکته‌ای که نباید آن را از نظر دور داشت این است که 6 سال پیش در چنین روزهایی بود که دشمنان گزینه‌های خود را برای نابودی جمهوری اسلامی ایران روی میز گذاشته بودند و چکش‌کاری می‌کردند. یکی از آن‌ها هم گزینه‌ی نظامی بود که در صورتی که کاندیداهای بازنده و همراهانشان نتوانستند نظام را به پرتگاه سقوط بکشانند، با «توفان قاطعیت»ی همه‌جانبه نظام اسلامی را از صفحه‌ی روزگار محو سازند.

جنبش سبز ناکام

هزاران آفرین بر مردم ایران که با هدایت‌ها و تدابیر امام خامنه‌ای باعث کور شدن فتنه و دور شدن دست ناپاکان خارجی از این مرزوبوم شدند.

کافی است کمی در خلوت با خود بیاندیشیم که اگر فتنه‌ی انتخابات سال 88 به پایان نمی‌رسید، وضع ما با وضع امروز مردم یمن چه تشابهاتی می‌داشت؟

پ.ن: برخی حاضرند مملکتشان بر فنا برود ولی آن‌ها بر کُرسی قدرت جلوس کنند.

/ 4 نظر / 179 بازدید
علمدار گراف

سلام برادر شما هم لینک شدید فقط دستور بفرمایید:)

محمد

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید خوشحال میشم یه سری هم به من بزنید اگه مایل به تبادیل لینک بودید به بنده خبر بدید یاعلی...

روی موج

پایگاه دفاعی جنگ نرم راه اندازی شد. منتظر حضور شما در جبهه های سایبری هستیم. لطفا هر طور که مقدور است اطلاع رسانی کنید. www.ruyemoj.ir یا علی.

احسان

بسم الله الرحمن الرحیم نرم افزار چندرسانه ای " امین " شامل اشعار سروده شده درباره مقام معظم رهبری می باشد در انجمن عطاملک تولید و منتشر شد از شما همسنگر فرهنگی محترم تقاضامندم این نرم افزار را دانلود کرده و با انعکاس نظر خود ما را در ادامه راه تولید محصولات فرهنگی یاری نمایید و من الله توفیق لینک مطلب و دانلود : http://atamalek.ir/Thread-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%86%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86