خودزنی وهابیت به روش تحریم

«بسم الله القاصم الجبارین»

امروز در خبرها شنیدم که عربستان صعودی چند کشور را در لیست تحریم روادید (ویزا) قرار داده است که یکی از آنها جمهوری اسلامی ایران است.

یعنی تا اطلاع ثانوی حجاج ایرانی نمی‌توانند به حج عمره تشریف ببرند.

ابتدا از این خبر یکّه خوردم و ناراحت شدم ولی وقتی بیشتر فکر کردم متوجه شدم که این تحریم بیشتر از آنکه به ضرر ما باشد به زیان خود عربستان است بنا به موارد زیر:

اولا اینکه ما مدتهاست به مسئولین کشورمان گوشزد می‌کنیم که رابطه با عربستان را یا قطع کنند یا مشروط به تعهداتی از جانب مسئولین صعودی. چند سالی است که مسئولین عربستان با ایرانی ها برخوردی خصمانه دارند. نمونه اخیرش هم اعدام چند ایرانی در خاک عربستان.

دوما باید توجه داشت در حال حاضر عربستان نقشِ همراهِ شماره یک رژیم اشغالگر قدس را در منطقه دارد، و به خوبی از عهده این مسئولیت برمی‌آید و هر کشور یا ملّتی را که به دشمنی علیه این رژیم برمی‌خیزد، به طرق مختلف و از طریق مزدوران خود سرکوب می‌کند. نمونه اخیرش کشور سوریه است که هر روزه توسط مزدوران و سلاح های عربستانی دچار بحران می‌شود. پس داشتن رابطه حسنه با این کشور خبیث عملا رابطه با کفار و شیاطین است.

خودزنی عربستان

سوما در بیداری اسلامی نقش عربستان نقشی اخلالگرانه و سرکوبگرانه بوده است مخصوصاً اگر آن کشور شیعه نشین هم باشد. عربستان حتی در این مورد پا را از حد مزدوران هم فراتر گذاشته و ارتش خود را روانه آن کشورها می‌کند تا مردم معترض به نظامهای وهابی را سرکوب کنند. نمونه آشکارش را در کشور مظلوم بحرین شاهدیم.

تمام موارد فوق الذکر و مواردی هم که بیانشان از حوصله بحث خارج بود نشان از آن داشت که کمک به اقتصاد عربستان یعنی کمک به جنایات هر چه بیشتر مسئولین خبیث این کشور. و از آنجا که درصد زیادی از اقتصاد این کشور از طریق توریسم مذهبی (حج و زیارت مشاهد شریفه) تأمین می‌شود و مهمتر آنکه بیشتر مبالغ هزینه شده از طرف حجاج ایرانی است، پس با این تحریم، عربستان خودزنی آشکاری را آغاز کرده است.

تا به حال مسئولین ما بنا به مصالحی که ذکرش را لازم نمی‌دانم رابطه با عربستان را حفظ کرده بودند ولی با این تحریمی که عربستان در مورد ایران انجام داده دیگر جای هیچ بهانه‌ای برای مسئولین جمهوری اسلامی نیست که رابطه با عربستان را از موضع قدرت، قطع یا مشروط کنند.

البته این روزها هم با توجه به اخبار ضد و نقیضی که از مرگ عبدالله ـپادشاه نگون بخت صعودی- می‌آید باید چشم انتظار اخبار خوشحال کننده تری از عربستان باشیم و این تحریم را به فال نیک بگیریم.

در پایان خدا را شاکرم که دشمنان ما را از حمقاء قرار داده است.

/ 5 نظر / 28 بازدید
زهرا

خودشو سنگ رو یخ میکنه اخرش مجبور میشه بیاد منت کشی[نیشخند]اگرچه... او یوسف دلربای زهراست با هیچ گهر خریدنی نیست با دیده‎ی از گناه لبریز آن روی چو ماه دیدنی نیست ولی... تو مگو ما را بدان شه بار نیست با کریمان کارها دشوار نیست پیشاپیش عیدتون مبارک[گل]

آزاد اندیش

سلام کوچه ها قدوم تورا به تماشا بنشینند و من ؟ ای زائر اهل قبور بیا به خانه محقر دلِ من، که شاید محبتِ حقیقیش به تو نان خشکی باشد، سری بزن و برایم دعای رزق بخوان! محبوب من مرا به بادهای اختناق مسپار، مرا در دریای مواج زندگی رها مکن، مرا به وفاداری، از چاه ضلالت به کرسی عزت حبِ خویش بنشان! نمی دانم سیلوی "گندم" پر کنم یا چشم های یعقوبِ یوسف باشم؟ قدر حاجت نیستم، به قداست صدای دلدادگان بیا..."آزاد اندیش" به روز هستم

سلام علیکم

حمقاء صفت مشبهه مونث است و بر وزن فَعلاء است عین الفعل وزن ساکن است و جالبه بدونید این صفت مونث است البته مونث مجازی! ---------------- حمقاء باردار است و احمقی احمقیت رو به دنبال میاره ------------------ خدا ما رو نجات دهد

محمد

صبحی دگر می آید ای شب زنده داران از قله های پر غبار روزگاران از بیکرانِ سبز اقیانوس غیبت می آید او تا ساحل چشم انتظاران آید به گوش از آسمان: اینست مهدی ! خیزد خروش از تشنگان: اینست باران!

بی نام ونشان

قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است یازده بار شمردیم ولی باز کم است این همه آب که جاریست ته اقیانوس است عرق شرم زمین است که سر باز کم است خسته نباشید اجرتون با شهدا خوشحال میشم به من سر بزنید التماس دعا یا علی مددی.