موج وبلاگی «ما می‌توانیم»

«هو القادر»

سایت "حرف تو" به مناسبت سی چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور مقابله با جنگ روانی دشمن در نظر دارد تا با موج وبلاگی (ما می‌توانیم) در فضای مجازی ،پاسخی کوبنده به سیاه نمایی های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران بدهد.

موج وبلاگی «ما می‌توانیم»

نمیدانم سال گذشته این سخن رهبر معظم انقلاب را شنیدید یا نه، که فرمودند:

(من واقعاً متأسف میشوم وقتى مى‌بینم این گزارشهاى روشن و خوب، آنچنان که باید و شاید، به مردم داده نمیشود که مردم خوشحال بشوند؛ بفهمند در کشور چه اتفاقى دارد مى‌افتد.)خطبه‌های نماز جمعه تهران 1390/11/14

تا کنون از خود پرسیده ایم که چرا رهبر معظم انقلاب بخش عمدهای از سخنان خود را به بیان پیشرفت های ایران اختصاص داده است و از بیان نشدن آن در سطح مردم گله مندی میکنند؟

تا کنون از خود پرسیده ایم که ما به عنوان وبلاگ نویسان عرصه مجازی در مقابل این تأسف مولایمان چه اقدامی را انجام داده ایم؟

بدون شک رهبر معظم انقلاب با نگاه تیز بین خود خط مقدم نبرد دشمن را به خوبی میبیند. میبیند که دشمن شبانه روز تمام سرمایه خود را به سیاه نمایی علیه ایران اختصاص داده است و تمام سپاه خود را در مقابله با جنگ روانی علیه ایران مجهز کرده است.

در این میان برخی از رسانه های داخلی و حتی برخی از وبلاگ نویسان ارزشی تحت تاثیر جنگ روانی دشمن قرار گرفتن و نا آگاهانه مطالبی را در همسو با دشمنان در سنگر خود منتشر کردند.

حال فارغ از کم کاری رسانه ملی و مسئولانی که رسانه‌های خود را در مقابل پیشرفت های ایران خاموش کرده اند ما وبلاگ نویسان میخواهیم با قرار دادن مطالبی در این رابطه به امر ولی فقیهمان لبیک بگوییم تا لبخند رضایت و مهر تائید حضرت ولی عصر(عج) را در کارنامه اعمال خود مشاهده کنیم.

لذا سایت حرف تو  از تمامی افسران جنگ نرم خواهشمندیم مطالبی را پیرامون موضوعات زیر در وبلاگ و شبکه های اجتماعی منتشر نمایند و مطالب خود را در قسمت ارسال مطلب در سایت حرف تو ارسال نمایند.

آثار وبلاگ نویسان در سایت «حرف تو» و سایت های مرتبط منتشر خواهد شد.

موضوعات پیشنهادی:

1-بیان ومصداق های پیشرفت های ایران در زمینه های مختلف

2- اثرات پیشرفتهای ایران در زندگی مردم

3-لزوم تفکرو روحیه «ما میتوانیم» در میان مردم و مسئولین

4-علت دشمنی غرب با ایران

5-لزوم اتحاد و همدلی میان مردم و مسئولین

6- نقش مردم در پیشرفتهای ایران اسلامی

7- بازخوانی و تحلیل سخنان مقام معظم رهبری پیرامون پیشرفت های ایران

/ 5 نظر / 35 بازدید
NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. به ما هم سر بزنید اگه خوشتون اومد یه رای مثبت تو جشنواره وب هم بهمون بدین. ممنون

یواشکی

رمز موفقیتم رو چند سال پیش عوض کردم... الان هرکاری میکنم یادم نمیاد! زندگیم قفل کرده...کسی رو سراغ نداری رمز گشایی کنه؟!

حرف تو

سلام علیکم.. با تشکر از شما لینک وبلاگ شما در حامیان موج وبلاگی "ما می توانیم" به ثبت رسید. http://harfeto.ir/?q=node/3887 سایت حرف تو با راه اندازی موج وبلاگی "ما می توانیم" از تمامی افسران جنگ نرم خواهشمند است مطالبی را پیرامون موفقیت ها و پیشرفت های بزرگ کشورمان در وبلاگ و شبکه های اجتماعی منتشر نمایند و مطالب خود را در قسمت ارسال مطلب در سایت حرف تو ارسال نمایند یا علی مدد

تنهاترین

یا الله...[گل] سلام... این روزها داریم کلی از کمدی لاریجانی و محمود و مرتضوی...میخندیم که تمام گرانی ها و ...فراموش کردیم...خدا بهشون خیر بده... در مورد این پست ... بیان اون شرایط و موانعی که ما در راه کمال کشورمون داریم هم یکی از بهترین راههای نشون دادن بزرگی و پیشرفت کشور ماست...که ما این پیشرفتها رو در چه شرایط و سختی های عجیبی بدست می آوریم یاعلی سید علی

چای پولکی

با سلام و درود به محضر آقا و مولایمان حضرت ولی عصر(عج) و جانشین حضرتش از تبار حسین(ع) حضرت امام خامنه ای بدین وسیله از مسئولین عزیز کشورمان در قوای سه گانه و در هر مقام و در همه سطوح مدیریت، دعوت می کنم در راهپیمایی با شکوه ملت سرافراز ایران در روز 22 بهمن شرکت نموده و با امام و آرمانهای انقلاب مان تجدید بیعت نمایند. والسلام ـ یک نفر از آحاد ملت