پیام شهدای غواص، مراقبت از جاسوسی هم هست

«بسم رب الشهید»

سه‌شنبه بود و دل در تب و تاب تشییع پیکر شهدای غواص و شهدای تفحص‌شده در میدان بهارستان تقلّایی وصف‌ناپذیر داشت.

از متروی بهارستان که خارج می‌شدی تا به سمت میدان بروی، گویی توان حرکت نداشتی، آن‌چنان مردمانِ این شهر را می‌دیدی که چون کوهی محکم در مقابلت صف کشیده‌اند.

تشییع شهدا در بهارستان

دلت گرم می‌شود از این همه شور برای استقبال از شهدایی که بعد از لو رفتن عملیات کربلای 4 با دستان بسته زنده‌به‌گور شده‌اند. دریادلان خط‌شکنی که آن روز به دل دشمن زدند تا امروز ما یادمان باشد که آرامش‌مان را مدیون‌شان هستیم.

این روزها پیام‌های مختلفی از مقاومت این غواص‌ها به گوش می‌رسد:

مقاومت در برابر تحریم‌ها با دستان باز امروز...

مقاومت در مقابل باج‌خواهی‌های قلدران جهان پای میز مذاکره...

کم‌کاری ما در یاری ولی زمانمان که باید از غواص‌های خمینی یاری خامنه‌ای را بیاموزیم...

سند جنایت کدخدا...

...

...

پیام غواص‌ها

امّا برای منِ نسل‌سومی سؤالی دیگر و پیامی دیگر مطرح است که اصلاً علّت لو رفتن عملیات کربلای 4 چه بود؟ در چه سطحی این عملیات لو رفت که این‌چنین، فرزندان ملّت را در چنگال خونخواران جهانی اسیر کرد؟

شاید کمی ثقیل باشد ولی پیامی که من ورایِ پیام‌های منتشرشده‌ی اخیر از این قضایا می‌گیرم، این است که باید راه‌کاری بیاندیشیم تا از جاسوسی‌های دشمن که لودهنده‌ی عملیات‌هایمان است پیشگیری کنیم.

صریح‌تر بگویم، اگر امروز مسئولان کشور ما باید پای میز مذاکرات بنشینند و برای از بین رفتن تحریم‌ها چانه‌زنی کنند که امیدواریم حقوق قانونی‌مان را در پای باج‌خواهی قلدران ذبح مصلحتی نکنند، باید ریشه‌یابی‌اش از دهه 70 آغاز شود که چگونه عدّه‌ای با دریافت مبلغی و... شرافت انسانی خود را زیر پا گذاشتند و اسرار نظامی و اسرار هسته‌ای ما را در طبقِ اخلاص به دشمنان این مرزوبوم تقدیم کردند؟!

شاید اگر آن روز آن بی‌شرفان عملیات هسته‌ای ما را لو نمی‌دادند، 15 سالی می‌شد که غنی‌سازی 20 درصد می‌داشتیم و چندین نیروگاه اتمی دیگر در این کشور می‌داشتیم و دیگر دشمنان،‌ جرأت نمی‌کردند که این‌چنین با ما سخن بگویند که گویی از سر ترحّم می‌خواهند به ما اجازه‌ی چرخش چند سانتریفیوژ را بدهند.

پس باید بدانیم که اگر امروز داریم برای تیم مذاکره‌کننده پیام‌هایی از غواص‌های شهید بازگو می‌کنیم باید به خودمان و مسئولین کشور هم یادآوری کنیم که همیشه باید مراقب جاسوسی‌های دشمن که حالا به لطف ابزارهای جدید، پیشرفته‌تر هم شده، باشیم.

مذاکرات هسته‌ای ایران

باید مراقب باشیم که اگر دشمن در مذاکراتش با ما، عدم نظارت ویژه بر مراکزمان را پذیرفت خیالش از حضور جاسوسانش در مراکز نظامی و هسته‌ای ما آسوده نباشد.

/ 3 نظر / 145 بازدید
خراسانی

قلم قدم ونفست پابرجا خواهرجهادگرم :) حق مطلب رو ادا کردی

مقر سایبری ولایت

سلام.تبریک به خاطر وب با محتوایی که دارید در صورت تمایل خوشحال میشیم تبادل لینک کنیم...

گلستان بلاگ

سلام باتشکر از مطلب خوب شما.این مطلب در گلستان بلاگ منتشر شد. http://golestanblog.ir/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%D9%88%D8%A7%D8%B5%D8%8C-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D9%87%D8%B3/ منتظر مطالب بعدی شما هستیم. یاعلی. التماس دعا