اسطوره ها رو اشتباه نگیریم

"هو الفتاح المبین"

دیروز جمعه بود و مراسم چهلمین روز درگذشت ناصر حجازی و به قول بعضی ها "ناصر خان" و به قول بالاترینی ها‌ "اسطوره سبز". خدا رحمتش کند. جدای اسطوره سبز گفتن بالاترینی ها عده ای از غیر بالاترینی ها نیز او را اسطوره مینامند.

جوانتر بودیم در زبان و ادبیات فارسی در مورد اسطوره ها داستان ها میخواندیم. چیزی که همیشه از اسطوره یادم هست این بود که اسطوره ها کارهایی میکنند که افراد عادی و معمولی قادر به انجام آن نیستند.

ناصر حجازی دروازه بان بزرگی بود. بارها دروازه تیم ملی فوتبال را از شکستن در برابر حریف نجات داد ولی ردای اسطورگی بر تنش برازنده نبود.

میهن پاکمان 8 سال با تمام دنیا جنگید و هزاران هزار مرد آنچنان از دروازه های این سرزمین دفاع کردند که حتی یک گل هم واردش نشد. کاری کردند که تمام جهانیان انگشت به دهان گزیدند از این شجاعت و شهامت و مردانگی. 

عده ای از آنها رفتند و عند ربهم یرزقون شدند و اسطوره شدند بر تارک ایران زمین. ولی عده ای از آن مردان مرد ماندند تا من نسل سومی ردای اسطورگی را بر قامتشان نظاره گر باشم و حظ ببرم. آنها مردان درد هستند که این سالهای پس از جنگ هر نفسشان گرمی بخش روزگارمان بود و ما درکشان نکردیم. مردانی که فقط لبخندشان را دیدیم و درد کشیدن آنها را ندیدیم. به راستی که ردای اسطورگی برازنده قامتشان است.

اسطوره هایی که هر از چند گاهی یکیشان از جمعمان کم میشود ولی مسئولان و رسانه ها به جای آنکه بدانها بپردازند بیشتر آنها را به دست فراموشی میسپارند تا بیش از پیش بر غربتشان افزوده شود.

فاین تذهبون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
پايگاه بسیج شهید علی غلامپور مقدّم

سلام همسنگر! اطّلاعيه مهم!: راه اندازي وبلاگ شهداي مظلوم ترور (البته فعلا ستونهاي وبلاگ رو چيديم و به زودي راه اندازي ميشه) خواهشاً با مراجعه به آدرس http://anti-terrorism.blogsky.com مراجعه کنيد و حتماً نظرتون رو راجع به راه اندازي اين وبلاگ و شهداي ترور بگيد. حدود 18000 شهيد ترور داريم که 12000 شهيد ترور به دست سازمان کثيف و پليد مجاهدين خلق(بخوانيد مزاحمين خلق) بوده!، مي دو نستيد!!!؟؟؟ شهداي شکنجه شده به دست منافقين (به اين لينک مراجعه کنيد http://shahid-gholampoor.blogfa.com/89054.aspx) رو هم اگه مطالبش رو بخونيد باورتون نميشه اين شهدا چطور شکنجه شدن، 5 شهيد شکنجه به دست اين سازمان پليد توي ايران بوده که ما 3پاسدار شهيد رو توي اين لينک معرفي کرديم.انواع شکنجه ها از نوع اتوي داغ، ريختن آب جوش روي سر و بدن،بريدن بيني،کور کردن چشم و ... ياحسين!!!!

پايگاه بسیج شهید علی غلامپور مقدّم

شهيدان بهشتي،رجايي،باهنر،مطهري،اشرفي اصفهاني،صدوقي،مدني،صياد شيرازي،لاجوردي،قدوسي،ديالمه،آيت و ... جزء شهداي ترور هستند.امام خامنه اي هم جانباز عمليات تروريستي است. پس حتماً به اين وبلاگ سربزنيد و اين وبلاگ رو با نام (شهداي مظلوم ترور) لينک کنيد و نظر هم بديد. اين ديگه وبلاگ شخصي منه و وبلاگ پايگاه شهيد غلامپور ،وبلاگ پايگاه بسيج ماست. اللهم احفظ قائدنا،زعيمنا،اميرنا،سيّدنا و مولانا امامناالخامنه اي تاظهور!ياعلي!

پايگاه بسیج شهید علی غلامپور مقدّم

مطلبت آتش به دل من زد! کجا هستن اون مسئولينی که به يه جانباز 40 هزار تومن مستمری میدن!؟ حقوق ميلياردی فوتباليست کجا و اْن جانباز! اين تذهبون!؟ کجا دارن میرن بعضيا!!!