اقتدار جمهوری اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، همزمان با ورود محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان به لبنان و سخنرانی وی در جنوب لبنان موج شادی در بین شیعیان این کشور برپا شده است.

شیعیان جنوب لبنان برای خوش آمد گویی به رییس جمهور ایران به آذین بندی خیابانها و نصب بنرهای امام خمینی، رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور در این منطقه پرداخته اند.

یکی از زیباترین این اقدامات جلوه ای از اقتدار جمهوری اسلامی آن هم دقیقا در کنار مرزهای رژیم اشغالگر قدس با لبنان است و آن نصب تمثال حضرت آیت الله خامنه ای و آرم جمهوری آسلامی در این منطقه است.

حزب الله لبنان با اقتدار این تمثال را دقیقا در کنار مرز لبنان و رژیم صهیونیستی نصب کرده تا به حریف بفهماند نفوذ انقلاب اسلامی تا چند متری شهرکهای آنان رسیده است.

این در حالی است که سربازان ارتش اسراییل مجبورند در روز چندین بار از یک قدمی تمثالها و تصاویر بگذرند.

ترس از حضور تاریخی مردم جنوب لبنان در استقبال از رییس جمهور ایران و برخی اخبار در باره قدرتنمایی جمهوری اسلامی در مرزهای لبنان و رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم را به حالت آماده باش در آورده است.

پ.ن: ببخشید دوستان که این پست رو به حالت خبری گذاشتم. دوست داشتم که در مورد این سفر رییس جمهور چیزی بنویسم که به ناگاه این خبر رو دیدم. با خودم گفتم ارزش این خبر از چیزی که من میخوام بنویسم بیشتره پس اولویت با ارزشمندهاست. 

/ 6 نظر / 9 بازدید
ص

آیت الله وحید خراسانی: این سید (آیت الله خامنه ای) تنها است ،او را کمک کنید – ایشان همه حرف هایشان درست است... و زمانی که مرحوم آیت الله تبریزی با کمال بیماری که داشتند ، نشستند روی تخت ، دستشان را روی سینه قراردادند مقابل آیت الله خامنه ای ... + فایل صوتی http://salehat.ir/

دیانا

سلام خانوم خوبی؟ شناختی؟[چشمک]

ساقي رضوان

سلام عزيز...الان با اكسپلورر باز شددددددددددد ولي فقط پست اخر رو نشون ميده! شايد به خاطر اون فونتيه كه باهاش مينويسي! هميشه با تاهوما بنويس....خب؟؟؟؟[عینک] زيارتتم قبول[گل]

ساقي رضوان

نه نميذارن تنهايي برم جايي...مگه كارواني چيزي باشه....خودت ميخاي بري؟؟[ناراحت]

تسنیم

سلام دوست عزیزم[چشمک] خبر خوبی بود فقط یه تکمله نیاز داره که مطلبت کامل بشه! اونهم عدم بصیرت دوست نماهاییکه در اوج این اقتدار در مجلس در حال جمع آوری امضا برای سوال از رئیس جمهوری عزیز بودن!! سبزی ها هم سر از با نمی شناختن!! بازم جای شکرش باقیه بعد از برگشت با اقتدار رئیس جمهور از کارشون منصرف شدن!! واقعا فرقان نعمتیه که به هرکسی نمیدن! یا علی[گل]

مرد آبادانی

سلام علیکم ممنون از لطفتان. قدردان آنها باشید، و بدونید که اینروزها: «پهلوان زنده را عشق است...»