بابای مهربانم روزت مبارک

«هوالعلی»

دست مرا گرفتید تا یادتان بمانم

از عمق خاک بردید تا اوج آسمانم

دانم امام هر عصر، بابای آن زمانست

روز پدر مبارک، بابای مهربانم

بابای مهربان

پ.ن: امروز باباهای آسمانی مهمون باباهای امت هستن (مخصوصا بابایی که امروز تولدشه). ازشون بخوایم که برامون دعا کنن و شفاعتمون رو بکنن.

/ 3 نظر / 29 بازدید
ققنوس

سال 88 از تمام اقشار در صحنه حاضر شدند هر کسی با دیدگاه خودش پای صندق آمد،یکی می خواست رای دهد تا هر شب در گوش فرزندش لالایی جنگ نخواند، خسته شده بود از جنگ ، می خواست به صلح رای دهد. آن روز ها همه فراموش کردیم که می خواهیم به یک انسان رای دهیم. فکر می کردیم ، با یک رای ِ من دنیا سفید ِ سفید می شود. سیاهی ها می رود. یکی فکر می کرد رئیس جمهور اسپایدرمن و بتمن است و دیگری رئیس جمهور را پری دریایی می دید بدون جنگ و سلاح هسته ای. ------ به روزم .

معبر سایبری خادم الشهدا

سلام خوبید ایشالله؟ معبر سایبری خادم الشهدا با مطالب زیر بروز شد: 1-مردای باغیرت بخونید؟!!!! 2-مراقب «حنجره های بی تقوا» باشید 3-هر کس در انتخابات شرکت نکند جهنم رفتنش قطعی است..... 4-حالم از این چادری ها به هم می خوره !!! 5-شما هر قدر زلیخا باشید، من یوسفم!!!... 6-بله هر کسی که رهبر بخواهد رای می آورد! 7-نامه يك جانباز قطع نخاع شيميايي به علي مطهري برنامه های فرهنگی و اجتماعی دکتر جلیلی، حمایت دکتر جلیلی از هیئات و اشاره به حاج محمود کریمی 8-وقتی جلیلی از لطمات تیر و ترکش بهره می برد مطهری از نعمات آقازادگی اش! 9-آرزوی مردم ایران در لحظه افطار !؟+تصاویر منتظر حضور و نظر گرمت هستم. شرمنده اینروزها چون خیلی درگیر هستم نمیتونم زیاد تو وبت وقت بذارم. ایشالله سر فرصت از خجالت در میام و خودم بدون دعوتت میام(آخه صاحب خونه که دعوت نمی خواد!!) ایشالله شهید شی یاعلی