حاج حسین! امرتون مطاع است.

پس از آنکه حاج حسین قدیانی رو تو قطعه مقدس ٢۶ بعداز رفع فیلتر زیارت کردیم. اندر خلال نظرات وبلاگ به جواب جالبی رسیدیم که خالی از لطف نیست آوردنش در این پست. پس میآوریمش ( قربتا الی الله‌ ) و امید آن داریم که برادران دیگر را نیز در سایتهای جسته از کمند فیلتر زیارت کنیم.

حسین قدیانی: از شما و همه دوستانی که این چند وقت مطلبی به حمایت نوشتند و طرحی زدند، ممنون. همین جا از همه دوستان می خواهم آن نامه را به حرمت قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی و نشان دادن ولایت پذیری از وبلاگ خود حذف کنند. آن نامه به قلم من بود و این خواهش یک تمنای حکومتی است! بی شک در وبلاگ من و شما مطالبه محاکمه سران فتنه از قوه محترم قضائیه محدود به آن نامه نمی شود. من به عنوان نویسنده آن نامه، معترف به برخی تندروی ها در آن نامه هستم. با این وصف شرعا راضی نیستم در وبلاگ احدی از دوستان، آن نامه باقی بماند. حالا اگر دوستی از من هم تخس تر است و می خواهد آن نامه را در وب خود نگه دارد اولا باید به قیامتی که هست فکر کند و جوابی که باید به من بدهد. ثانیا در آن صورت می تواند زحمت نوشتن نامه به قوه قضائیه را بیاندازد روی دوش قلم خودش و از نوشته این حقیر مایه نگذارد. ثالثا دستگاه قضایی در این باره چیزی از من نخواسته، این خواهش خودم از شماست. رابعا از خواص، بی بصیرتی ببینم باز هم به همان سیاق “نه ده” خواهم نوشت. بی هیچ ملاحظه ای. خامسا ممنون که بزرگواری می کنید و آن نامه را بر می دارید.

/ 2 نظر / 17 بازدید
عطر خاک

سلام... الحمدالله رب العالمین...

قلم دانش آموز

و سلام نام خداست ... ممنون از اطلاع رسانی شما. با تسلیت این ایام بر شما . من قبلا این نوشته شون رو خونده بودم... سرکار خانم محترم منم مثل شما احترام زیادی به حاج حسین قدایانی می زارم ولی یکم کاراشون تعجب آور هست... بین بچه های ارزشی و مومن معروف هستند و دوستایی دارن که از ایشون حمایت می کنند و اون ها هوای حاجی رو زیاد دارن... مثل: آینده از حزب الله و دوئل و عکاس مسلمان و شیعه و .... خلاصه یه روز نامه ای به این تندی می نویسند و به بزرگان تندی می کنند و یه بار هم خودش میگه بدون این که اون ها به من بگن من خودم از شما میخوام تا نامه رو بردارید... هر چند منم زیاد با حاجی موافق نبودم...چون تند رفتن و ... ولی باید قبل از هرکاری فکر کنند و بعد تصمیم بگیرن و با برو بچه های ارزشی بازی نکنند... من حاجی رو تا به حال ندیم از نزدیک و فقط از توی دنیای مجازی باهاشون آشنا شدم ... ان شاالله خدا آخر و عاقبت ما رو ختم به خیر کنه. آمین. راستی همسنگر کم پیدا شدید و دیگه به وب قلم سر نمیزیند!!!! یاعلی. التماس دعا... [گل]