همدردی با زلزله زدگان به سبک جلبکهای بالاترینی

«هو القادر»

دیشب یعنی سومین شب از لیالی قدر خبر زلزله شمال غرب کشور متأثرمان کرد. خبر فوت هموطنانمان قلبمان را سوزاند. ولی چه کاری می‌شد کرد برایشان جز دعا؟

به مراسم احیاء رفتیم و برایشان دعا کردیم. برای آنها که رفته بودند طلب آمرزش و برای آنان که مانده بودند طلب شفا و صبر جمیل کردیم و دعا کردیم که مسئولین امر و اعضای فعال هلال احمر بتوانند سریعا امداد رسانی کنند.

امروز متأسف شدم وقتی در سایت جلبکهای بالاترینی چند لینک داغ شده را دیدم و دلم شکست. تأسف خوردم که بعضی از این جلبک های نادان چطور از هر موضوعی برای زیر سوال بردن، استفاده میکنند و چه وقیحانه ارزشهای دینی را به تمسخر می‌گیرند.

توجهتان را به چند تصویر از این لینک ها جلب میکنم و پیشاپیش عذرخواهی میکنم.

توهین به مقدسات به بهانه زلزله تبریز 1

مثلا می‌خواهند از هموطنان آذری خود دفاع کنند ولی نمی‌فهمند که با این توهینی که به مقدسات دینی می‌کنند هموطنان آذری غیور ما را بیش از پیش از جلبکها منزجر می‌کنند. از هر فرصت و سوژه ای استفاده می‌کنند تا باطن بی‌دین خودشان را آشکار کنند.

به یقین می‌دانم که اگر آن عزیزان مصیبت زده آذریمان نیز از شوک خارج می‌شدند، خودشان به توسل می پرداختند و «یاعلی»گویان و «یا الله»گویان خانواده و آشنایان خود را از زیر آوار نجات می‌دادند.

توهین به مقدسات به بهانه زلزله تبریز 3

صدا و سیما هم اتفاقا با این موضوع درست برخورد کرد که با پخش مراسمات احیاء، هیجان کاذب را در کشور کنترل کرد. چون حداقل تا 24 ساعت بعد از فاجعه باید هیجانات مردم را کنترل کرد تا نیروهای امدادی بتوانند بهتر و سریعتر به کمک رسانی بپردازند. با پخش مراسمات احیاء و درخواست دعا برای هموطنانمان اتفاقا بهتر و بیشتر میشد به آنها کمک کرد. چون وقتی از دست ما کاری جز دعا برنمی‌آید باید امور را به دست مسئولین مربوطه بسپاریم.

توهین به مقدسات به بهانه زلزله تبریز 2

خدا را شاکریم که مسئولین امر اعم از دولتمردان و نیروهای امدادی و اجرائی سریعا توانستند اوضاع را تحت کنترل در بیاورند. از خدا برایشان طلب قوت و برای هموطنان آذریمان طلب صبر جمیل می‌نماییم.

گزارش شده است که بیشترین و سریعترین کمکی که ما هموطنان میتوانیم به زلزله‌زدگان برسانیم در قالب اهدای خون پاکمان است. علی الخصوص که در ماه مبارک رمضان اهدای خون کم است و بانک خون کشور نیاز مبرم به خون هموطنان دارد. پس بشتابیم برای کمک به هموطنان عزیزمان.

/ 15 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عمارنامه

سلام و درود؛ دوست عزیز این مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید. http://www.ammarname.ir/link/15349 ما را با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید . موفق و پیروز باشید . عمارنامه http://ammarname.ir/—- info@ammarname.ir یا علی

محمد

درباره سختی ها و مشکلات و بلاهایی که بر سر انسان می آید البته آن گرفتاری هایی که خود ادم بر سر خودش نیاورد است و از طرف خداوند برای او رسیده است حکمت های فراوانی وجود دارد خداوند در اول سوره عنکوبت به حکمت این مشکلات تصریح می کند خداوند می فرماید: آیا مردم گمان کردند همین که بگویند: «ایمان آوردیم»، به حال خود رها مى‏شوند و آزمایش نخواهند شد؟! ما کسانى را که پیش از آنان بودند آزمودیم (و اینها را نیز امتحان مى‏کنیم) باید علم خدا درباره کسانى که راست مى‏گویند و کسانى که دروغ مى‏گویند تحقق یابد! سعدیا گرچه سخندان و نصحیت‏گویى از عمل کار برآید به سخندانى نیست‏

پابرهنه پیرو رهبر

سلام یار و همراه عزیز وبلاگ شما با افتخار در پابرهنه لینک شد امید است شما نیز ما را لایق این تبادل لینک بدانید یا علی علیه السلام

سرباز آقا

سلام چی بگم والله خدا تمام دشمنای ولایت نابود کن یاعلی سیدعلی

مجتبی

عرض سلام ادب دارم خدمت شما...این سبزهای لجنی فکر کرده اند می توانندبار دیگر فتنه ای بپا کنندهنوز وهنوز احمق هستند تا وقتی این مملکت ولایت فقیه دارد تیر هیچ تیراندازی به پرنده زیبای ولایت نمی رسد خدا لعنتشون کنه این ادمای طرفدار سبز وجلبکهای سبز را

منتظر درجه یک

من با اعتراض، با این دنیا امدم! این نوشتار برای سنین زیر 15 سال، کاملا بد اموزی دارد. لطفادر خواندن ان اصرار نکنید! سلام ضمن عرض تسلیت از دست رفتگان اذربایجان اپم بدویید بیاید

مسیح کردستانی

بنده خوب خدا سلام.. حرفهایتان کاملا درست است... بنده خودم کارشناس مدیریت بحران هستم... اصولا در ساعات و روزهای اول حتی نباید تعداد مجروحین را گفت... بنظرم صداوسیما بهترین کار را انجام داد با تمام انتقادهایی که بهشان دارم. اصلا یکی از راههایی که ما در زلزله بم برای تسکین آلام مصیبت زدگان استفاده کردیم بحث کربلا بود که با یادآوری آن مردم خیلی راحت تر توانستند با مسائل خودشان کنار بیایند.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345407001.52

زهرا

سلام این ادما از هر فرصتی برا زخم زدن استفاده میکنن کفتار صفتن دیگه خوبی ابجی کجایی ناپیدا گاهی یه حالی از ما بپرس