علائم ظهور

« هو الفتاح المبین »

 

یکی از علائم ظهور آن است که ظلم به اوج خود برسد.

بعضی بر این باورند که با ترویج ظلم و کمک به ظالمین بهتر به این نتیجه میرسند. اما به این نمی اندیشند که پس چرا خدا ظلم را مورد نکوهش قرار داده است.

بعضی راههای دیگری دارند. اما باید آنها را هم بررسی کرد.

بهترین راه برای اوج گرفتن ظلم آن است که در مقابل ظلم مقاومت کنید. همیشه وقتی در مقابل ظلم مقاومت کنید آن را به اوج خود میرسانید.

به عنوان مثال وقتی که دزدی جلوی شما را در خیابان میگیرد و میخواهد اموالتان را سرقت کند. اگر در مقابل او مقاومت کنید او را عصبی میکنید و باعث میشوید که بیشتر به شما ظلم کند و فشارش را بر شما مضاعف کند. ممکن است آنچنان مقاومت کنید که مجبور به بالاترین ظلم شود و به کشتن شما اقدام کند.

چیزی که امروزه در بحرین و لیبی و یمن و کشورهای دیگر مشاهده میکنیم که ظالمان چنان ظلمشان به اوج رسیده که وقتی کشتار مردم فایده ندارد قبرهای مسلمانان را نبش میکنند و به اموات بی احترامی میکنند.

حدیث داریم که خدا دشمنان ما را احمق آفرید.

 

 

/ 1 نظر / 11 بازدید
هیات جوانان متوسل به قمر بنی هاشم(ع)

بسم رب الحجه زهرا که عنایتش به دنیا برسد... شاید که به فریاد دل ِ ما برسد.. یا رب سببی ساز که در روز جزا...پرونده ی ما به دست زهرا برسد ايام شهادت مدافع و شهيد راه ولايت حضرت صديقه کبري (س) بر آن شديم مسابقه اي برگزار نماييم.منتظر حضور گرمتان هستيمhttp://www.saghiharam.ir/post-180.aspx