بیانیه بعد از فجایع 25 بهمن

بسم الله القاهر
زمانی که موج اسلام گرایی در منطقه به تأسی از انقلاب اسلامی ایران آغاز شده است چگونه می توان از مصر حمایت کرد بی آنکه اسلام و آرمانهای آن را مدّ نظر قرار داد؟ و چه کذّابند آنان که الفاظ را دستمایه ی نیرنگهای خود می کنند و زیر قرآنهای به نیزه کشیده رنگها و پرچمهای شیطان های بزرگ را جابه جا می کنند و بر آن اسم و عناوینی چون حمایت از مصر می نهند.
اکنون که هنگامه ی موج بیداری اسلامی و صدرور انقلاب اسلامی است که آرمان خمینی کبیر بود، و باید ایران این ام القرای اسلامی در اوج اقتدار خود باشد !
این اولین بار نیست که هزینه این حماقتها را جوانان پاک سیرت ایرانی می پردازند و آخرین بار هم نخواهد بود امّا آنچه که داغهایمان را افزون می کند چشمهای بسته و گوشهای کر و زبانهای لال است که خود را اَلمهای بصیرت ملت می دانند!
و کوریشان بر ندیدن حمایتهای مکرّر مردم در راهپیماییهای ۹ دی و ۲۲ بهمن مدّعی قلبهای مهر شده بر فهمیدن حقایق است و بدا به حال جوانان و مردمانی که از روی هیجانات یا ناآگاهی هایی بازیچه ی این گمراهترین ها در تیه ظلمت خودبینی هایشان هستند.
و هنوز می پرسیم از خود کدام قضای الهی دست عدالت گستر قوای عادله خداوند بر زمین را بسته است و تا کجا باید هزینه حماقت های یک مشت دیوانه را بپردازیم؟؟؟
لذا خواستاریم قوه ی قضا هرچه سریعتر عاملان اصلی فاجعه ی روز گذشته و آسیب رسانندگان به جایگاه اقتدار ایران اسلامی که همانا ام القری جهان اسلام است به سزای اعمالشان برساند.
در غیر این صورت سیل خشم انقلابی فرندان خمینی سران این فاجعه را سزا خواهد داد.
انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا(س)

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
AliR

ناطق كه نطق كرد ، سردار كه انتقاد كرد ، شهردار كه قيد رأي هاي ضد نظام را زد ، بترس از هاشمي ، بترس /

عطر خاک

سلام... خدا لعنت کنه این فتنه گران رو که باعث ننگه ملت ایران شده اند... و واقعا نمی دونم روی این قوه قضائیه با این گونه عملکرد چه اسمی میشه گذاشت و فقط امیدوارم ارج و قرب این مرجع که یک مرجع تاثیر گذاره با این گونه عملکرد از بین نره...انشاءالله ببخشید یه سوال؟ المهای بصیرت یعنی چی؟

قلم دانش آموز

سلام. خسته نباشید. از این که به روز هستید و دوستانی که بی خبر هستن رو آگاه می سازید خدا خیرتون بده... راستی توی وب ما یه جشن کوچولو هست... تشریف بیارید. موفق باشین. التماس دعا. به امید ظهور مولا... [گل]

احباب

یا علی بلاگفای شما را لینک کردم اگر محبت می فرمایید "احباب" را لینک نمایید ahbab.blogfa.com یا علی

ساقي رضوان

سلاممممممممممممممممممممممم..چطوري خانوم؟؟؟[قلب] چ وبلاگ سياسي اي شده[ابله]

قلم دانش آموز

سلام. خسته نباشید. التماس دعا همسنگر. به امید ظهور مولا. [گل]

آقا سعید

سلام دوست عزیز با مطلبی تحت عنوان "هاشمی یا نگـــــو یا توجیه نکن" به روزم ولایت مدار و موفق باشید یا علی