موش تو سوراخ نمیرفت میگفت به خاطر مصره

قدیمی ها یه ضرب المثلی رو میگفتن که: «موش تو سوراخ نمیرفت جارو به دمش میبست». حالا شده حکایت جماعت سبز که هنوز خودشون نتونستن به بدنه جامعه جذب بشن میان دم از حمایت از مردم مصر میزنن. واقعا که باید بهشون احسنت گفت !!!!

این سبزها بدجور توهمشون زده بالا. انگار که روی سر ملت دوتا ..... میبینن، فکر میکنن هیچ کس متوجه نمیشه که هدف  اونها از این راهپیمایی چیه.

اینها دیدن ملت ٢٢ بهمن تو مسیر امام حسین - آزادی راهپیمایی میکنن توهم برشون داشته که اونها هم ادای ملت رو دربیارن و تو همین مسیر راهپیمایی کنن. طفلی ها انقدر نمیفهمن که ملت با «امام حسین» به «آزادی»‌ رسیدند ولی این عده میخوان از «امام حسین» رد بشن و به «آزادی» برسن. آخه از شما چه پنهون انقدر تعدادشون کمه که احتمالا کارشون به راهپیمایی نمیکشه. احتمالا سوار بی آر تی های مسیر تهرانپارس - آزادی میشن و تا خود میدون آزادی این مسیر رو میپیمایند. فقط کاش در این بین وقتی که به میدون فردوسی رسیدن یاد این شعر بیفتن که:‌

چو ایران نباشد تن من مباد / بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

کشتی انقلاب مثل کشتی نوح میمونه که هر کی سوار بشه سالم میمونه ولی یه عده ای هستند که برای سوار شدن جفتک پرانی میکنن و هر چه که رهبر و ملت بهشون میگن سوار شید بازم گوششون بدهکار نیست و میخوان برن بالای قله کوه. اون هم کوهی به اسم «اسرائیل» و «آمریکا»، که میبینن مردم مصر به یه دیکتاتور آمریکا دوست اعتراض کردن باز این سبزها میخوان به پشتیبانی همون آمریکا از مردم مصر حمایت کنن. واقعا که دل آدم برای مردم مصر میسوزه که همچین حامیانی دارن. خلاصه که آخر و عاقبت این عده مثل مردم زمان نوح میمونه که رفتن بالای کوه ولی باز هم غرق شدن.

امیدوارم که هر چه زودتر آهن خونشون زیاد شه تا جذب آهنربای نظام اسلامی بشن.

25 بهمن و ولنتاین

/ 1 نظر / 11 بازدید
mojtaba mostafavi

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.