الشعب یرید اسقاط آل سعود

« بسم الله القاصم الجبّارین‌ »

ما آمده ایم بگوییم دلیل اصلی جنایت های حاکمان بحرین و عربستان سعودی وابستگی به غرب و استعمارگران به ویژه آمریکا و انگلیس است و کشتار بیرحمانه مردم با هدف  سلطه هرچه بیشتر استکبار و فراهم ساختن زمینه های مساعدتری برای استعمار منطقه است.

ما با محکوم کردن لشگر کشی دولت عربستان سعودی به کشور بحرین و کشتار مسلمانان آن کشور که برخلاف موازین عقلی، شرعی و بین المللی است و نیز با محکوم کردن سران بحرین که با چراغ سبز نماینده استکبار اجازه کشتار به مردم مسلمان بحرین را که برای احقاق حق خود قیام کرده اند را صادر کردند، اعلام میکنیم که از سرنوشت صدام ها، بن علی ها و نامبارک ها عبرت بگیرند و بدانند با جنایت هایی که مرتکب میشوند لحظه به لحظه سقوط خود را نزدیک تر میکنند.

باید گفت سالهاست که کشورهای غربی دم از دموکراسی، حقوق بشر و آزادی میزنند و از این مفاهیم انسانی حربه ای برای سرکوب آزادی خواهان واقعی ساخته اند. آنها نگران این موضوع هستند که با به قدرت رسیدن اراده مردم در این منطقه و با عدم سلطه آنها بر منابع نفتی به قرون وسطه بازخواهند گشت. اتفاقی که اگر بیفتد جهان اسلام به عنوان مهمترین عنصر تأثیرگذار وارد دوره ای جدید در معادلات جهانی خواهد شد. آنها عراق و لبنان را به اراده مردم باختند و اکنون نوبت بحرین و یمن و لیبی است، و با اراده همان مردمی که ملک عبدالله شمشیرش را زیر حلقشان گذاشته این باخت تکمیل خواهد شد.

در اینجا باید گفت که چشم مردم به علمای بصیر جهان اسلام است. اگر مردم علما را در خط اول این قیام ببینند صفوف آنها مستحکم خواهد شد و در نتیجه انقلاب پیروز و آرمان آنها محقق خواهد شد و سبب دوام این انقلاب است و ضمانتی است تا انقلاب دچار انحراف نشود. 

ما دانشجویان خواستاریم تا دولت عدالت خواه جمهوری اسلامی ایران اقدامات لازم را در جهت توبیخ حکومت مستبد عربستان از جمله قطع اعزام زائران بیت الله به عربستان را انجام دهد.

حمایت خود را از ملت های مسلمان فریاد میزنیم و میگوییم برادر و خواهر مسلمانم پایداری رمز پیروزی است.

انجمن اسلامی دانشگاه الزهراء (سلام الله علیها)  

/ 3 نظر / 11 بازدید
yavarr

سلام اجرتون با اقا صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه این عمل شما مصداقی از امر به معروف و نهی از منکر و یاری مظلوم بود. خدا اجرتون بده.

yavarr

سلام بیانیه خوبی بود اما در مورد خواسته اخرتون در مورد قطع اعزام زائران باید بیشتر فکر بشود که آیا قطع اعزام به نفع دشمن هست یا به ضرر دشمن. این حرف که می گویند عربستان وابسته به پول زائرین ایران هست حرف درست نیست از جای دیگه تامین می شوند و شاید از خدا خواسته باشند که زائرین ایرانی پایشان به مشاهد مشرفه قطع شود باید بیشتر فکر شود. اجرکم عند الله

فاران(نه وبلاگ فاران)

تقبل الله[لبخند]