انقلاب دوم، این بار در مصر

« بسم الله القاصم الجبارین »

انگار همین دیروز بود، 13 آبان 58 که خبری دنیا را تکان داد و همه را انگشت بر دهان گذاشت. تعدادی دانشجوی پیرو خط امام توانستند با شجاعت تمام به سفارتخانه ی آمریکا (لانه جاسوسی) وارد شوند و آنجا را تسخیر کردند. امام خمینی آن زمان، کار آن جوانان را «انقلاب دوم» نامیدند و برای همیشه آن اقدام را بر تارک انقلاب اسلامی نشاندند.

و حالا امروز در نقطه ای دیگر از جغرافیای اسلامی جوانانی پرشور خاطره ی آن انقلاب را احیا کردند و با نفوذ به سفارت رژیم اشغالگر قدس آن لانه جاسوسی را تسخیر کردند. سفیر اسرائیل را روانه سرزمین غصبی اش کردند. این هم انقلاب دوم جوانان مصری بود.

اگر آن روز آمریکا شیطان بزرگ بود، امروز اسرائیل این نقش را در جغرافیای منطقه ایفا میکند. و اگر 30 سال پیش آن لانه جاسوسی آمریکا تسخیر نمیشد چه کسی گمانش را میکرد که جوانانی را یارای تسخیر لانه جاسوسی اسرائیل باشد. آن هم اسرائیلی که حسنی مبارک هم پیمان اولش در منطقه خاور میانه بود.

سفارت اسرائیل پس از تسخیر

پس این اقدام هم نقطه مشترک دیگری برای آنان که بیداری اسلامی منطقه  را نشات گرفته از انقلاب اسلامی در ایران نمیدانند. حال بنشینند و سر انگشت تعجب بر دهان بگزند و پیش گویی های سید و مراد ما را نظاره گر  باشند.

در پایان باید به نکته ای اشاره شود که مورد اشتباه مصریان بود و آن بیرون ریختن اسنادی که از آن لانه جاسوسی کشف شده بود. اشتباه بزرگی که گمان آدمی را به آن سو میبرد که یا منافقینی در جمع پرشور انقلابیون بودند که باعث این کار شدند و یا شور بیش از حد آن جوانان این نتیجه را داد. باید که در حفظ آن اسناد بکوشند تا ردپای منافقین را در انقلابشان کشف کنند و اجازه ندهند که اسناد جاسوسی آنان از بین بروند. از جوانان ایرانی یاد بگیرند که اسنادی که با دستگاه ریز ریز شده بود را به هم چسباندند و ردپای منافقین را در آنها پیدا کنند.

به هوش باشیم و به گوش که انقلاب هایمان را به دست منافقین از دست ندهیم.

سفارت آمریکا پس از تسخیر

/ 4 نظر / 22 بازدید
ساقی رضوان

سلام خانومي...خوبي؟؟ مامان چطوره؟ مهندسه خوبه؟! [نیشخند]

طلبه بی تعارف

بسم الله الرحمن الرحیم دوستان عزیز بنده این کلیپ رو میزارم اگر تونستید دانلود کنید و خوب با دقت گوش بدید و برداشت خودتون رو از این سخنان بیان کنید . این کلیپ مربوط به زمانی هست که آقای مشایی در سازمان میراث فرهنگی مشغول به فعالیت بودند . قسمتی از بیانات جناب اسلام شناس : دوره اسلامگرایی هم به پایان رسیده است. معنایش این نیست که اسلامگرایی وجود ندارد یا رو به نضج نیست نه، دوره‌اش تمام شده است. وگرنه الآن دوره اسب‌سواری تمام شده اما اسب هست سوارش هم هست. داره دوره ماشین سواری هم تمام می شه اما ماشین هم هست سوارش هم هست. .. طلبه بی تعارف به روز شد ، منتظر شما و نقد های شما هستم

س

با سلام. یه مطلب جدید در وبلاگم گذاشتم. ممنون میشم نظر بدید. اگه وبلاگ منو تو پیوندهاتون بیارید ممنون میشم

علی اصغر

سلام احوال دوست عزیز ما چطوره؟ اولاً مگه می شه گلهایی مثل شما رو یادمان رفته باشه ثانیاً ممنونم , ان شاالله ما هم مثله شما آدم حسابی باشیم ثالثاً از زحمتی که کشیدی تشکر ویژه می کنم ,همون پایینش هم خوبه"بله درسته نه جلوتر نه عقب تر از آقا" رابعاً خیلی ممنون , ان شاالله سعادت داشته باشیم سال دیگه باهم برویم همجوار آقا بشیم خامساً چون شما کارتون درسته هر روزتون عیده پس هر روزتون مبارک سادساً باید عرض کنم که فرمودند تا می تونید بدوید ان شاالله همیشه عزیز باشی یا علی