یک جرعه انتظار

بسم الله القاهر
زمانی که موج اسلام گرایی در منطقه به تأسی از انقلاب اسلامی ایران آغاز شده است چگونه می توان از مصر حمایت کرد بی آنکه اسلام و آرمانهای آن را مدّ نظر قرار داد؟ و چه کذّابند آنان که الفاظ را دستمایه ی نیرنگهای خود می کنند و زیر قرآنهای به نیزه کشیده رنگها و پرچمهای شیطان های بزرگ را جابه جا می کنند و بر آن اسم و عناوینی چون حمایت از مصر می نهند.
اکنون که هنگامه ی موج بیداری اسلامی و صدرور انقلاب اسلامی است که آرمان خمینی کبیر بود، و باید ایران این ام القرای اسلامی در اوج اقتدار خود باشد !
این اولین بار نیست که هزینه این حماقتها را جوانان پاک سیرت ایرانی می پردازند و آخرین بار هم نخواهد بود امّا آنچه که داغهایمان را افزون می کند چشمهای بسته و گوشهای کر و زبانهای لال است که خود را اَلمهای بصیرت ملت می دانند!
و کوریشان بر ندیدن حمایتهای مکرّر مردم در راهپیماییهای ۹ دی و ۲۲ بهمن مدّعی قلبهای مهر شده بر فهمیدن حقایق است و بدا به حال جوانان و مردمانی که از روی هیجانات یا ناآگاهی هایی بازیچه ی این گمراهترین ها در تیه ظلمت خودبینی هایشان هستند.
و هنوز می پرسیم از خود کدام قضای الهی دست عدالت گستر قوای عادله خداوند بر زمین را بسته است و تا کجا باید هزینه حماقت های یک مشت دیوانه را بپردازیم؟؟؟
لذا خواستاریم قوه ی قضا هرچه سریعتر عاملان اصلی فاجعه ی روز گذشته و آسیب رسانندگان به جایگاه اقتدار ایران اسلامی که همانا ام القری جهان اسلام است به سزای اعمالشان برساند.
در غیر این صورت سیل خشم انقلابی فرندان خمینی سران این فاجعه را سزا خواهد داد.
انجمن اسلامی دانشگاه الزهرا(س)

[ ۱۳۸٩/۱۱/٢٦ ] [ ۱۱:٢۸ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار