یک جرعه انتظار

میخواستم نیام به نت چون بدجور درگیر امتحاناتم شدم ولی دیدم نمیشه باید بیام و به عشق سربازان گمنام امام زمان که سر قضیه دستگیری عامل موساد در ترور استاد عزیز و شهیدمان دکتر مسعود علیمحمدی سنگ تموم گذاشتند باید بیام به نت و یک تشکر کوچک ازشون بکنم. چون به شدت دلمون رو شاد کردند.

نمیدونم چی بگم بهشون که قدرشناسیم رو کامل نشون بده. فقط بهشون میگم که:‌ سربازان گمنام امام زمان ! امنیتمون رو مدیون مجاهدت های شبانه روزی شما هستیم. دستتون درد نکنه که دل آقا امام زمان و امام خامنه ای رو شاد کردید.

پارسال که یه عده احمق کشورمون رو به فتنه کشوندند و نظر وزارت اطلاعات رو به سمت فتنه منحرف کردند دشمن از این فرصت ( به گفته وزیر اطلاعات حفره اطلاعاتی) استفاده کرد و دکتر علیمحمدی رو به شهادت رسوند. و این درحالی بود که در همین موقع سربازان گمنام امام زمان داشتن تو موساد برای ایران کار میکردند.

خلاصه که این مدتی که این خبر خوش رو شنیدم به شدت خوشحالم و از این سربازان عزیز امام زمان میخوام که آنچنان مراقب دانشمندان این خاک پاک باشند که دیگر چنین مشکلاتی پیش نیاد و دیگر شهیدانی چون دکتر علیمحمدی و دکتر شهریاری نداشته باشیم. البته این را هم میخوام که دشمنان ما را در فتنه سال هشتاد و اشک به مردم بشناسند و در محاکمه آنها به قوه قضائیه یاری رسانند.

[ ۱۳۸٩/۱٠/٢٢ ] [ ٩:۳٠ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار