یک جرعه انتظار

«بسم الله الرحمن الرحیم»

جریانات بعد از انتخابات خواه ناخواه به بوته آزمونی بدل شد تا عمق بینش هادیان جریانات سیاسی کشور در یک امتحان سراسری به تصویر کشیده شود.

در این آزمون، رهبری چراغدار فضای غبارآلودی بود که فتنه گران سعی بر آتش افروزی در آن را داشتند و چه ساده انگارانه به ملت زیرچشمی، چشم دوخته بودند. ملتی که با ترسیم خط و کشیدن راه توسط رهبری خیلی زود آرایشی جنگی میگیرد و نشان میدهند که بصیرتش از خواص پیش تر است. ملتی که چشم به شاخص ها دوخته است و رهبری دارد، که تنهایی بار خواص مردد را به دوش میکشد. خواصی که چشم فروبسته و سکوتی عمیق را جرعه جرعه نوش میکند. خواصی که خاصیتش این است که خط خطی های سیاسی خود را واژگان جدید سیاست مشق شده خط امام به مردم دیکته میکند و تلقی شان این است که روی خط، راه میروند، نه روی خط چین های وهم آلودشان.

و این 9 دی است تجلی و تبلور بصیرت و آگاهی، خروش علیه قانون گریزی.

ملت در این روز با حضور میلیونی خود نشان داد که اگر کسی بر سر شاخه درخت انقلاب بنشیند فتنه گری راه بیاندازد، شاخه های آفت زده را حرس خواهد کرد فتنه گر را به انزوا خواهد کشاند. ما دانشجویان دانشگاه الزهراء (سلام الله علیها) با تأکید بر اینکه 9 دی فصل تازه ای از بصیرت را پیش روی مردم ایران گشود در سالروز این حماسه بزرگ که به ملت ولایتمدار ایران اسلامی تعلق دارد بر حفظ و پاشداشت مستمر ارزشهای نظام مقدس کشورمان تأکید مینماییم و شاخص ایمان، بصیرت، تکلیف گرایی را به عنوان شاخصهای اصلی فرا رویمان قرار میدهیم و فریاد میزنیم که 9 دی پیوند عمیق بین مردم و ولایت را نه فقط برای خاموش کردن فتنه ای به یاد می آوریم بلکه به عنوان تصویر تمام رخ پیوند بین ولایت و مردم به جهانیان تمام قد، بر دست خواهیم گرفت.

ای آنان که مدعی این بودید که برای مردم به صحنه آمده اید ! مردم پشت سر رهبری حرکت ممتد خود را ادامه خواهند داد شما کجای این خط در حرکت هستید؟

ما به همراه تمام دانشجویان سراسر کشور که فرزندان معنوی حضرت روح الله هستیم به عنوان زنده ترین نسل انقلاب مصمم تر از همیشه با پیدا کردن راه خود که همان دفاع از ولایت، انقلاب و آرمان های متعالی است با افزایش بصیرت و آگاهی خود با اقتدا به اماممان هر 9 دی یاد و خاطزه حماسه بزرگ 9 دی 1388 را بازخوانی خواهیم کرد تا تاریخ نیز مجبور شود این روز را به تکرار سالها بازخوانی نماید.

ما دانشجویان میثاقی نو از دل و جان با مقتدایمان میبندیم و در راه تحصیل و پیاده کردن آرمان های بلند انقلاب از هیچ حرکتی باز نمی ایستیم. حال که رهنمودهای مقام عظمای ولایت همت مضاعف تمامی بخش های نظام را طلب میکند متاسفانه شاهد آنیم که عملکرد برخی نهادهای تأثیرگذار بر جریانات اجتماعی همچون صدا و سیما و شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی همنوا با این مطالبه نیست و اکنون که در سالروز آن حماسه فراموش ناشدنی هستیم آن چنان که باید و شاید، در تصویرگری جوش و خروش برخاسته از بصیرت و غیرت دینی مردم فهیم ایران زمین است، نکوشیده اند.

و من الله توفیق

انجمن اسلامی دانشگاه الزهراء

کانون دانشجویی سیاسی دانشگاه الزهراء

بسیج دانشجویی دانشگاه الزهراء

[ ۱۳۸٩/۱٠/٩ ] [ ۸:۳۳ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار