یک جرعه انتظار

چقدر این فائزه جون دوست داشتنیه؟ اصلا لذت میبرم میبینم همچین آدمهایی تو این کشور زندگی میکنند. واقعا باعث افتخاره که ما هموطنهای طنّازی مثل این خانواده هاشمی داریم. خدایا تو را سپاس برای آفرینش این ها.

فائزه جون در جدیدترین نطق خود که در شبکه اماراتی «الآن» نموده اند چنین بیان داشته اند که برای مهدی هاشمی و دیگر زندانیان به دروغ پرونده سازی کرده اند.

آقایون کلاه هاشون رو بذارن بالاتر که این چنین افتضاحی به بار آوردن. اینقدر تابلو پرونده سازی میکنند که فائزه و دیگران میفهمند، حتی تو شبکه های خارجی هم پخش میشه و اونها هم میفهمند. اون وقت آقایون نمیتونند با این پرونده ساختگیشون مهدی هاشمی رو دستگیر کنند. فائزه جون تازه افشاگری کرده تا قبلش که میتونستن با این پرونده ساختگی مهدی رو بگیرن.

البته من که میدونم این آقایون فقط و فقط میخواستن بذارن یه دانشجوی نمونه در کمال آرامش به درسش ادامه بده و وقتی که مدرکش رو گرفت برگرده به کشور و به عنوان مغزی که فرار نکرده به میهن خودش خدمت بکنه. واقعا که خدا خیرتون بده آقایون قوه قضائیه که انقدر به فکر دانشمندان این مرز و بوم هستید که مزاحم درس خوندنشون نمیشید.

ترجیح میدم به جای اینکه من صحبت کنم نظرتون رو به این سخنان زیبا جلب کنم. برای دریافت فایل تصویری این سخنان میتونید از لینک زیر استفاده کنید و لذت ببرید. واقعا که آدم دلش میسوزه برای این خانواده ی مظلوم.

http://islamupload.ir/images/70fcfbprerzaj1z5o76u.rar

[ ۱۳۸٩/٩/۸ ] [ ۸:٠٧ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار