یک جرعه انتظار

وای که چقدر امروز روز جالبی بود. عجب روزی بود. کلی مشعوف شدیم. چند سال دیگه باید بگذره تا دوباره این اتفاق بیفته که روز عید غدیر، عید ولایت مصادف بشه با روز دیدار ١١٠٠٠٠ نفر از بسیجیان جان برکف امام خامنه ای، مقام عظمای ولایت، نایب برحق آقا امام زمان. 

امروز خیلی خوش گذشت به من. دوباره رفته بودیم به دیدار آقای عزیزمون تا بیعتمون رو با اماممون تجدید ببخشیم. این بیعت که تا آخرین قطره خونمون برقراره ولی به جهت کوری چشم دشمنان و یاوه گویان شرق و غرب به صورت نمادین این تجدید میثاق انجام شد. درسته که نمادین بود ولی برای ما که خیلی لذتبخش بود. دعا میکنم که قسمت دوستان دیگه هم شده باشه.

این بهترین عیدی بود که در طول عمرم از یک سید گرفتم. اون هم سیدی به نام امام خامنه ای.

[ ۱۳۸٩/٩/٤ ] [ ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار