یک جرعه انتظار

« اَلسَلامُ عَلَیکَ یا اَبَالحَسَن اَیُّهَا الهادی»

آخ که چه شب قشنگیه امشب. تو راه منزل سر بلند کردم به دیدن آسمون و دیدم که ماه چه زیبا شده امشب. محو تماشا شده بودم. نمیدونستم که امشب چه خبره. اومدم منزل متوجه شدم که بله امشب کائنات جشن گرفتن برای دردانه امام جواد که در نیمه ذی الحجه قدم در پهنه گیتی نهاده. حتم دارم که امشب حضرت ماه خودمون هم خوشحاله. از اون خوشحالتر حضرت خورشید یوسف زهراست که امشب میلاد جدّ عزیزشه. ما هم که به شادی آقا امام زمان شادیم. 

این لحظات را باید غنیمت شمرد و دعا کرد برای فرج حضرتش. برای گشایش کار خودمان که در گرو فرج حضرتش است باید باید دعا کرد. 

پ.ن: خیلی دوست داشتم که امشب قلمم میومد و حرف دلم رو خیلی خوب میزدم ولی حیف که قلم یاری نمیکنه در شادی. گشتم تو کتابهام به دنبال یه شعر خوب که اون هم یافت نشد. واقعا که چه غریبه امام  هادی. عیبی نداره. مهم اینه که امشب تو جشن آسمونی، ما هم شرکت کرده باشیم.

[ ۱۳۸٩/٩/۱ ] [ ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار