یک جرعه انتظار

سالروز وصال آسمانی ترین عشق ها مبارک.

روزی پیامبر (صل الله علیه و آله) از حضرت علی ( علیه السلام) میپرسند: فاطمه برای تو چگونه همسریست؟

حضرت علی (علیه السلام) میفرمایند: بهترین یاری کننده من در اطاعت الهی است فاطمه.

پیامبر (صل الله علیه و آله) همین سوال را از حضرت زهرا (سلام الله علیها) میپرسند و حضرت زهرا هم مانند حضرت علی پاسخ میدهند.

ای کاش ما جوانان نیز این چنین زوج هایی را به عنوان الگو برمیگزیدیم. آخه زشته برای ما بچه شیعه ها که این طور برای ازدواج مشکل داشته باشیم. زشته که خانواده ها کلی سکه مهریه دخترشون میکنن تا پشتوانه زندگیش باشه. زشته که فکر میکنیم زندگی خوب به مهریه بالاست و جهیزیه 70 میلیونی. کاش همه میفهمیدیم که آنچه پشتوانه زندگیست چیزی نیست جز نظر خداوند بر آن زندگی.

به امید آنکه .......

پ.ن: ذیحجه هم شروع شده و دهه اول هم که نور علی نوره. هر کی که یاد ما بکنه دم افطار خوشحال میشیم که البته ما از قبل دعا گوش هستیم. البته بعد از دعای فرج.

 

[ ۱۳۸٩/۸/۱٦ ] [ ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار