یک جرعه انتظار

تلاش برای شکست رئیس جمهور عدالت خواه و ضد صهیونیستی ایران و برخی بدعت ها و بهانه های داخلی همانند تشکیل کمیته صیانت از آراء که ماه ها قبل از انتخابات دهم در راستای پیشگیری از واگذاری نتیجه انتخابات و پر رنگ کردن اتهام خیانت در امانت مردم، از سوی برخی نامزدها مطرح شد، فعالیت های رسانه ای و جنگی که در آستانه برگزاری هر یک از انتخابات ایران روی میدهد، تشدید و جنگ های روانی مرسوم  که سران کاخ سفید و برخی کشورهای اروپایی را در طراحی سناریوی نفاق مصمم کرد.

خبرگزاری آسوشتیدپرس در گزارشی، به حمایت های مادی و معنوی دانشگاه آزاد از جریان فتنه اذعان کرد.....

ادامه مطلب رو در لینک زیر ببینید:

http://www.up.iranblog.com/Files73/8816605c1c38407b837f.pdf

پ.ن: این مطلب رو از وبلاگ مرکز فرهنگی شهید آوینی کپی کردم (با کمی تصحیح). البته در لینک بالا مطالب دیگری نیز خواهید یافت.

[ ۱۳۸٩/۸/۸ ] [ ۸:۱٥ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار