یک جرعه انتظار

امام صادق (علیه السلام): برای خداوند حرمی است و آن مکه است و برای رسول الله حرمی و آن مدینه است و برای امیر المومنین حرمی و آن کوفه است و برای ما حرمی و آن قم است و در آن فرزندی از من به اسم فاطمه دفن خواهد شد ............ ( بحار الانوار، جلد ٩٩)

امام خامنه ای ( مد ظله العالی): خدمت به این شهر خدمت به آبروی جمهوری اسلامی است. (در جمع دولتمردان و سیاسیون در قم، ۵ آبان ١٣٨٩)

این دوتا رو کنار هم مقایسه کنید. البته درسته که امام خامنه ای در ادامه ی اینکه انقلاب از قم شروع و هدایت شده جمله بالا رو فرمودند ولی اگه با حدیث بالا مقایسه بشه و بعد نتیجه گیری بشه به نتایج جالبی خواهید رسید ان شاء الله.

پ.ن. : اگه دوست داشتید نتیجه رو به ما هم اطلاع بدید. به هر حال چند فکر بهتر از یه فکره.

 

[ ۱۳۸٩/۸/٦ ] [ ۱:٠۸ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار