یک جرعه انتظار

چراغی را که ایزد برفروزد               هر آنکس پف کند ریشش بسوزد

خدا یا تو را شکر که به زانوانم توان دادی تا بتوانم به آوردگاه بروم و مشت محکمی بر دهان سیه رویان درگاهت بکوبم.

امروز یکی از بهترین روزهای زندگی منه چون دوباره رفتم به تجمع دانشجویی تا از قرآنم، از دینم، از ایمانم در مقابل خبیث ترین گرگ های آدم نمای روزگار دفاع کنم. تری جونز احمق و پیروان احمق تر از خودش که به کیش منحوس و مبتذل مسیحی صهیونیست روی آوردن میدونن تا ما هستیم و تا ظهور دولت یار هیچ غلطی نمیتونن انجام بدن پس قرآن میسوزونن و به این کار احمقانه خود میبالن.

خودمونیم سکوت مسلمون ها و علی الخصوص کیش منحوس مسلمان صهیونیست (وهابیت) باعث شده که اون نامردها به خودشون جرات این دیوانگی رو بدن.

امروز یه صحبت جالبی شد مبنی بر اینکه ما (جهان اسلام) باید کالاهای صهیونیستی رو تحریم کنیم تا این رژیم منحوس دیگه به خودش جرات نده که از این غلطهای زیادی بکنه. این رو از مقامات سیاسی کشور هم خواستیم.

یه چیزی که هم دیروز و هم امروز مایه تعجب من شده اینه که چرا مردم خودمون و صداو سیما انقدر که این فاجعه قرآن سوزی بد و عظیم بود به آن نپرداختن.

به امید آن روز که اتحاد مسلمانان را در مقابل دشمنان ببینیم.

[ ۱۳۸٩/٦/٢٢ ] [ ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار