یک جرعه انتظار

« بسم رب المهدی »

پوستر دانشکده سمات

سِمات یعنی نشانه ها : نشانه ها ما را به سمت هدف راهنمایی می نمایند.

موسسه کوثر نور علوی پس از برگزاری 3 دوره طرح آموزشی سمات، 3 دوره اردوی آموزشی آینده از آن ماست، 3 دوره اردوی آموزشی - ورزشی فتح قله سبلان و ساعت ها کلاس و جلسات معرفتی در رابطه با ایجاد انسان با معرفت و توانمند در جامعه منتظر مهدوی، اینک در «دانشکده مهدوی سِمات» از میان دانشجویان دانشگاه های تهران به صورت موازی برای دوره دوساله دانشجو می پذیرد.

دانشکده سمات شرایطی را فراهم می نماید تا دانشجویان بتوانند همزمان با تحصیل دروس تخصصی خود به تهذیب روح و پاسخ به سئوالات اعتقادی خود بپردازند و همچنین توانمندی های فردی و اجتماعی خود را در واحدهای عملی چون فتح قله سبلان و اردوهای جهادی بهبود بخشند.

لذا از کلیه دانشجویان فهیم ایرانی که در دانشگاه های استان تهران تحصیل می نمایند دعوت به ثبت نام می نماید.

[ ۱۳٩٠/٦/٢٩ ] [ ٩:٠٦ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار