یک جرعه انتظار

« بسم رب العلی »

دیروز بود. افتتاحیه همایش بیداری اسلامی. داشتم کانالهای تلویزیون را تعویض میکردم که ناگهان دیدم رهبرم امام خامنه ای مشغول ایراد سخن در افتتاحیه همایش هستند.

چه در فشانی ای میکردند با آن کلام نافذشان.

باز تعویض کردم و دیدم در آن واحد شبکه های پرس تی وی و العالم هم سخنرانی را پخش زنده دارند. همچنین شبکه بین المللی خبر. یعنی آنکه امت امام خامنه ای در سرتاسر عالم همزمان از بیانات ایشان بهره مند میشوند.

فحوای کلام که پرحکمت بود و پرمعنا. مثل همیشه. ولی چیزی که بیش از همه نظرم را به خودش جلب کرد و اشک شوق را میهمان چشمانم کرد. پایان سخنرانی بود و خروج رهبری از سالن کنفرانس.

وقتی که سیل متفکرین جهان اسلام خود را به نایب بر حق امام زمان میرساندند و او را در آغوش میکشند و هیجان انگیزتر آنکه عده ای فقط خود را به او میرساندند که بوسه ای بر دست سالار جانبازان انقلاب بزنند. اشک شوق داشتم وقتی میدیدم که تنها امام ما نیست و تنها امام شیعیان مظلوم نیست، بلکه امام همه است. امام متفکرین جهان اسلام. امام رهبران شیعه و سنی جهان. کور باد چشم مسلمان نمایانی که ولایت فقیهش را قبول نمیکنند. خشمگین باشند دشمنان اسلام از دیدن تصاویر محبت و عشق به امام خامنه ای و باز هم با خود بگویند که این مردم را از شهرستان ها و روستاهای ایران با اتوبوس آورده اند به کنفرانس. در سرمای زمستان جهالتشان بمانند آنانی که نمیتوانند باور کنند که در دوران غیبت «حضرت خورشید» ما از «حضرت ماه» گرما و نورانیت میگیریم.

و این است شکوه عشق به ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای.

امت امام خامنه ای1

باقی عکسهای مورد علاقه ام را هم در ادامه مطلب آوردم.

کلیپ «رهبرم» را هم از سایت ماوا گرفتم پیشنهاد میکنم برای دانلودش. کلا 4 مگابایته ولی بسیار زیباست.

فیلم کامل ابراز محبت میهمانان کنفرانس اسلامی را هم میتوانید از سایت شناخت رهبری دانلود کنید.


امت امام خامنه ای2

امت امام خامنه ای3

امت امام خامنه ای4

امت امام خامنه ای5

امت امام خامنه ای6

امت امام خامنه ای7

 

[ ۱۳٩٠/٦/٢٧ ] [ ٤:۱٤ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار