یک جرعه انتظار

"هو الفتاح المبین"

یک سال پیش در چنین روزی فردی از جامعه نسوان که خود را با نظر امام خامنه ای عزیز افسر جوان جنگ نرم میدانست تصمیم بر آن گرفت که در عالم نت وبگاهی بگشاید به نام نامی "بقیه الله الاعظم" و با نام زیبای "یک جرعه انتظار".

او که تا پیش از این تاریخ تجربه وبلاگ نویسی را نداشت سعیش بر آن بود که آنگونه ای ننویسد که خوانندگانش بگویند شرم باد این  سربازک را.

دوستانش هم به او لطف داشتند و گاه گاهی با نظرات خوبشان به او لطف داشتند و او را تشویق به نوشتن بیشتر دلنوشته هایش میکردند. او نیز همیشه شرمنده دوستانش بود و حالا بعد از گذشت یک سال که از لطف دوستان میگذرد بر خود واجب دید که از همگی تشکر کند و به تحکیم دوستی اش با آنان پردازد.

امید آنکه این وبگاه مورد پسند مولایمان قرار گیرد و مدیرش سالها در کسوت افسر جوان جنگ نرم بماند.

[ ۱۳٩٠/٤/۱۱ ] [ ٢:٠٦ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار