یک جرعه انتظار

« هو الفتاح المبین »

 

یکی از علائم ظهور آن است که ظلم به اوج خود برسد.

بعضی بر این باورند که با ترویج ظلم و کمک به ظالمین بهتر به این نتیجه میرسند. اما به این نمی اندیشند که پس چرا خدا ظلم را مورد نکوهش قرار داده است.

بعضی راههای دیگری دارند. اما باید آنها را هم بررسی کرد.

بهترین راه برای اوج گرفتن ظلم آن است که در مقابل ظلم مقاومت کنید. همیشه وقتی در مقابل ظلم مقاومت کنید آن را به اوج خود میرسانید.

به عنوان مثال وقتی که دزدی جلوی شما را در خیابان میگیرد و میخواهد اموالتان را سرقت کند. اگر در مقابل او مقاومت کنید او را عصبی میکنید و باعث میشوید که بیشتر به شما ظلم کند و فشارش را بر شما مضاعف کند. ممکن است آنچنان مقاومت کنید که مجبور به بالاترین ظلم شود و به کشتن شما اقدام کند.

چیزی که امروزه در بحرین و لیبی و یمن و کشورهای دیگر مشاهده میکنیم که ظالمان چنان ظلمشان به اوج رسیده که وقتی کشتار مردم فایده ندارد قبرهای مسلمانان را نبش میکنند و به اموات بی احترامی میکنند.

حدیث داریم که خدا دشمنان ما را احمق آفرید.

 

 

[ ۱۳٩٠/٢/۱٥ ] [ ٤:٥٠ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار