یک جرعه انتظار

گفتم که ماه شعبان ماه بنده های خوب خداست. یکیش همین آقا علی اکبر خودمون که به خاطر میلاد وجود نازنینش یه حالی هم به ما جوون ها میدن و یه روز از سال رو به ما اختصاص میدن. احتمالا میخوان یادمون بندازن قدیما یه جوونی بوده که خَلقاً و خُلقاً به پیغمبر شبیه بوده.

حالا خَلقنش که دست ما نیست ولی خُلقنش که دیگه دست خودمونه. یه کمی باید تلاش کنیم که مثل پیغمبر (صل الله علیه و آله بشیم) بشیم. خوبیش اینه که برای مثل حضرت شدن یه راه میانبر هم خدا برامون گذاشته که اونم حضرت علی اکبره.

یادم نیست کودکیم بود یا نوجوونیم که کتاب "پدر، عشق و پسر" رو که نوشته آقای "سید مهدی شجاعی" بود خوندم. کتاب خیلی جالبی بود که یه مقدار من رو با حضرت علی اکبر آشنا کرد. حالا که جوون شدم و همین طوری دارم پله های پیر شدن رو طی میکنم خیلی دوست دارم بتونم یه بار دیگه این کتاب رو بخونم چون فکر میکنم که این دفعه موارد جالب توجه تری درباره حضرت کشف میکنم.

ان شاء الله که وقتی میخوایم خودمون رو برای سربازی آقا آماده کنیم (چون میدونیم که اکثر یارای آقا جوون هستن) مثل جوون های امام حسین تو کربلا بشیم. (البته دوران زندگی قبل از کربلاشون هم مهمه چون به هر حال اون دوران باعث شده که اونا تو کربلا اون طوری جلوه کنن.)

الهی به امید تو

[ ۱۳۸٩/٥/۱ ] [ ۱:٢٥ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار