یک جرعه انتظار

« بسم الله القاصم الجبّارین »

معمولا در دعواها از این لفظ استفاده میشه:

«خبر مرگت رو بیارن»

و امروز خبر مرگ یکی از ظالمین بهمون رسید. در صورتی که این خبر حقیقت داشته باشه این نکته در ذهنمون آمد که: «وَ سَیَعْلَمُ الَّذینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ »

یاد این پوسترهای سایت دوئل افتادم:

پایان قذافی

پله پله تا منجی

پ. ن. : کاش این ماجرا ها باعث نشه که جامعه جهانی امام موسی صدر را به دست فراموشی بسپارند.

[ ۱۳٩٠/٧/٢٩ ] [ ۱:۳۸ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« هو الفتاح المبین »

دعا با تمام وجود

پی نوشت: روز کودک مبارک

[ ۱۳٩٠/٧/۱٦ ] [ ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« هو الفتاح المبین »

خودرویی که در عکس مشاهده میکنید در حال طی مسیر بوده و دچار حادثه ای استثنایی شده. این خودرو در برخورد با گاردهای کنار جاده منحرف شده و به صورت معجزه آسایی در محلی که مشاهده میکنید با چرخش 180 درجه متوقف شده است.

حادثه وانت

امّا

نکته حیرت آور این حادثه اینجاست که

معجزه

گر نگهدار من آن است که من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

[ ۱۳٩٠/٧/۱۱ ] [ ٢:٠٧ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« هو الفتاح المبین »

همایش کلیک های پایداری 

پنج شنبه بود که رفتیم همایش «کلیک های پایداری» که حزب الله سایبر زحمت برپاییش رو کشیده بودن.

برنامه خوبی بود ولی خب چون برای ما شده بود جایی که میتونستیم دوستان سایبریمون رو ملاقات کنیم، در حین مراسم بیشتر مشغول خوش و بش با دوستان بودیم و از صحبتهای آقای «سهیل کریمی» با آقای «وحیدی» - دبیر انجمن اسلامی دانشجویان اروپا - خیلی سر در نیاوردیم.

آخرش متوجه نشدیم که چرا بعضی وبلاگ ها رو تشویق کردیم وقتی که آقای سهیل کریمی به عنوان «سخن گوی حزب الله سایبر» اسمشون رو میخوند.سوال

حتی وقتی که آقای «حمید داوود آبادی» خاطرات تلخ جبهه رو تعریف میکردن برای عبرت گیری ما،با دوستم صحبت میکردیم و نمیذاشتیم که اون دوستمون که از ایتالیا اومده بود و از جنگ خیلی نمیدونست صحبتهای آقای داوودآبادی رو دقیق بشنوه چون میدیدیم که چطور حالش دگرگون میشه با شنیدن اون خاطرات و بهش گوشزد میکردیم که « ما صحبت میکنیم تا تو حالت دگرگون نشه» لبخند (از قدیم گفتن: خدا انسان را آفرید و انسان توجیه را)

هیجان انگیز ترین بخش برنامه موقعی بود که دکتر «حسن عباسی» قرار بود صحبت کنن و ما هم سعی کردیم زیارت و گفتگوی دوستان رو به بعد از سخنرانی منتقل کنیمساکت. صحبتهای دکتر خیلی برامون درس داشت و کلی راهکار داشت برامون حتی اشتباهاتمون رو هم گوشزد کردن. دقیقا شده بودیم عین سربازهایی که ساکت میشینن و به صحبتهای فرمانده شون - البته از نوع سایبری - توجه میکنن.

صحبتهای سردار جنگ نرم رو در ادامه مطلب آوردم به نقل از سایت حزب الله سایبر.

کاش صحبت دکتر عباسی رو میذاشتن به عنوان آخرین برنامه چون خود من که با پایان صحبت، رفتم بیرون از سالن تا دوستان رو ببینم ولی دیدم که بقیه همسنگران هم دارن از سالن خارج میشن و تجمعات کلونی تشکیل میدن در ورودی تالار سید الشهداء. دلم سوخت برای آقای «کویتی پور» - مداح دفاع مقدس - که مداحیشون به مناسبت شهادت امام صادق همراهان کمتری رو داشت.(البته یه جورایی هم کم سعادتی از ما بود ها)

حالا منتظریم ببینیم همایش های بعدی چطور برگزار میشه چون گفتن که قراره ماهی یکبار از این همایش ها برگزار بشه. یک ماه در تهران و یک ماه در شهرستان.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٧/۳ ] [ ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار