یک جرعه انتظار

« بسم رب المهدی »

پوستر دانشکده سمات

سِمات یعنی نشانه ها : نشانه ها ما را به سمت هدف راهنمایی می نمایند.

موسسه کوثر نور علوی پس از برگزاری 3 دوره طرح آموزشی سمات، 3 دوره اردوی آموزشی آینده از آن ماست، 3 دوره اردوی آموزشی - ورزشی فتح قله سبلان و ساعت ها کلاس و جلسات معرفتی در رابطه با ایجاد انسان با معرفت و توانمند در جامعه منتظر مهدوی، اینک در «دانشکده مهدوی سِمات» از میان دانشجویان دانشگاه های تهران به صورت موازی برای دوره دوساله دانشجو می پذیرد.

دانشکده سمات شرایطی را فراهم می نماید تا دانشجویان بتوانند همزمان با تحصیل دروس تخصصی خود به تهذیب روح و پاسخ به سئوالات اعتقادی خود بپردازند و همچنین توانمندی های فردی و اجتماعی خود را در واحدهای عملی چون فتح قله سبلان و اردوهای جهادی بهبود بخشند.

لذا از کلیه دانشجویان فهیم ایرانی که در دانشگاه های استان تهران تحصیل می نمایند دعوت به ثبت نام می نماید.

[ ۱۳٩٠/٦/٢٩ ] [ ٩:٠٦ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« بسم رب العلی »

دیروز بود. افتتاحیه همایش بیداری اسلامی. داشتم کانالهای تلویزیون را تعویض میکردم که ناگهان دیدم رهبرم امام خامنه ای مشغول ایراد سخن در افتتاحیه همایش هستند.

چه در فشانی ای میکردند با آن کلام نافذشان.

باز تعویض کردم و دیدم در آن واحد شبکه های پرس تی وی و العالم هم سخنرانی را پخش زنده دارند. همچنین شبکه بین المللی خبر. یعنی آنکه امت امام خامنه ای در سرتاسر عالم همزمان از بیانات ایشان بهره مند میشوند.

فحوای کلام که پرحکمت بود و پرمعنا. مثل همیشه. ولی چیزی که بیش از همه نظرم را به خودش جلب کرد و اشک شوق را میهمان چشمانم کرد. پایان سخنرانی بود و خروج رهبری از سالن کنفرانس.

وقتی که سیل متفکرین جهان اسلام خود را به نایب بر حق امام زمان میرساندند و او را در آغوش میکشند و هیجان انگیزتر آنکه عده ای فقط خود را به او میرساندند که بوسه ای بر دست سالار جانبازان انقلاب بزنند. اشک شوق داشتم وقتی میدیدم که تنها امام ما نیست و تنها امام شیعیان مظلوم نیست، بلکه امام همه است. امام متفکرین جهان اسلام. امام رهبران شیعه و سنی جهان. کور باد چشم مسلمان نمایانی که ولایت فقیهش را قبول نمیکنند. خشمگین باشند دشمنان اسلام از دیدن تصاویر محبت و عشق به امام خامنه ای و باز هم با خود بگویند که این مردم را از شهرستان ها و روستاهای ایران با اتوبوس آورده اند به کنفرانس. در سرمای زمستان جهالتشان بمانند آنانی که نمیتوانند باور کنند که در دوران غیبت «حضرت خورشید» ما از «حضرت ماه» گرما و نورانیت میگیریم.

و این است شکوه عشق به ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای.

امت امام خامنه ای1

باقی عکسهای مورد علاقه ام را هم در ادامه مطلب آوردم.

کلیپ «رهبرم» را هم از سایت ماوا گرفتم پیشنهاد میکنم برای دانلودش. کلا 4 مگابایته ولی بسیار زیباست.

فیلم کامل ابراز محبت میهمانان کنفرانس اسلامی را هم میتوانید از سایت شناخت رهبری دانلود کنید.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٦/٢٧ ] [ ٤:۱٤ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« هو الفتاح المبین »

و باز هم جمعه

و باز هم بی قراری و انتظار 

روزی دوستی پرسید انتظار چه رنگی است؟ و من گفتم آبی. چون هر آنچه که در نظرم بی پایان بود آبی بود. آسمان آبی. دریا آبی. هر چه بی انتهاست آبی.

آبی را خیلی دوست دارم چون انتظار در رگهایم جاری است ولی اصلا و ابدا استقلالی نیستم.

قرمز را خیلی دوست دارم چون خون سرخ سیدالشهداست که حضور من منتظر آخرالزمانی را فراهم کرده. ولی اصلا و ابدا پرسپولیسی نیستم.

فردا که چه عرض کنم از همین امشب جلوی استادیوم آزادی خیل مشتاقان و منتظران شهرآورد سرخابی به انتظار ایستاده اند و رجز میخوانند برای هواداران تیم مقابل.

سرخابی

گاهی فکر میکنم اگر شیعه مثل همین هواداران برای ظهور امام زمان انتظار میکشید و شب و روز را به انتظار ایستاده بود و هر لحظه رجز خوانی میکرد برای هواداران شیطان، دیگر ظهور اینقدر به تاخیر نمی افتاد.

تا ما سینه چاک ظهور نشویم، برد تیممان را در مقابل تیم شیطان نظاره گر نخواهیم بود.

ما در تیم امام زمان هستیم؟

 

[ ۱۳٩٠/٦/٢٥ ] [ ۱٢:۳۸ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« بسم الله القاصم الجبارین »

انگار همین دیروز بود، 13 آبان 58 که خبری دنیا را تکان داد و همه را انگشت بر دهان گذاشت. تعدادی دانشجوی پیرو خط امام توانستند با شجاعت تمام به سفارتخانه ی آمریکا (لانه جاسوسی) وارد شوند و آنجا را تسخیر کردند. امام خمینی آن زمان، کار آن جوانان را «انقلاب دوم» نامیدند و برای همیشه آن اقدام را بر تارک انقلاب اسلامی نشاندند.

و حالا امروز در نقطه ای دیگر از جغرافیای اسلامی جوانانی پرشور خاطره ی آن انقلاب را احیا کردند و با نفوذ به سفارت رژیم اشغالگر قدس آن لانه جاسوسی را تسخیر کردند. سفیر اسرائیل را روانه سرزمین غصبی اش کردند. این هم انقلاب دوم جوانان مصری بود.

اگر آن روز آمریکا شیطان بزرگ بود، امروز اسرائیل این نقش را در جغرافیای منطقه ایفا میکند. و اگر 30 سال پیش آن لانه جاسوسی آمریکا تسخیر نمیشد چه کسی گمانش را میکرد که جوانانی را یارای تسخیر لانه جاسوسی اسرائیل باشد. آن هم اسرائیلی که حسنی مبارک هم پیمان اولش در منطقه خاور میانه بود.

سفارت اسرائیل پس از تسخیر

پس این اقدام هم نقطه مشترک دیگری برای آنان که بیداری اسلامی منطقه  را نشات گرفته از انقلاب اسلامی در ایران نمیدانند. حال بنشینند و سر انگشت تعجب بر دهان بگزند و پیش گویی های سید و مراد ما را نظاره گر  باشند.

در پایان باید به نکته ای اشاره شود که مورد اشتباه مصریان بود و آن بیرون ریختن اسنادی که از آن لانه جاسوسی کشف شده بود. اشتباه بزرگی که گمان آدمی را به آن سو میبرد که یا منافقینی در جمع پرشور انقلابیون بودند که باعث این کار شدند و یا شور بیش از حد آن جوانان این نتیجه را داد. باید که در حفظ آن اسناد بکوشند تا ردپای منافقین را در انقلابشان کشف کنند و اجازه ندهند که اسناد جاسوسی آنان از بین بروند. از جوانان ایرانی یاد بگیرند که اسنادی که با دستگاه ریز ریز شده بود را به هم چسباندند و ردپای منافقین را در آنها پیدا کنند.

به هوش باشیم و به گوش که انقلاب هایمان را به دست منافقین از دست ندهیم.

سفارت آمریکا پس از تسخیر

[ ۱۳٩٠/٦/۱٩ ] [ ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« هو العشق »

روزی که شود اذَا السَّماءُ انفَطَرَت

وانگه که شود اذَا النُّجومُ انکَدَرَت

من دامن تو بگیرم اندر سُئِلَت

گویم صنما بِاَیِّ ذَنبٍ قُتِلَت

عشق تو مرا اَلَستُ مِنکُم بِوَعید

هجر تو مرا اِنَّ عَذابی لَشَدید

بر کنج لبت نوشته یُحیی و یُمیت

مَن ماتَ مِنَ العِشق فَقَد ماتَ شَهید

پی نوشت: این شعر رو لابلای دفترم پیدا کردم. کلی خاطره دارم باهاش و کلی احساسات پاک داره توش. تقدیم به همه عاشقان.

[ ۱۳٩٠/٦/۱۸ ] [ ۱:۱٦ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]

« بسم الله القاصم الجبارین»

امام خامنه ای: حضور هر ایرانی در روز قدس کمک به امنیت کشور

 

نابودی اسرائیل

به جز صهیونیست ها که ویرانگرند

بنی آدم اعضای یک پیکرند

اسرائیل مرد

[ ۱۳٩٠/٦/٤ ] [ ٢:۳۸ ‎ق.ظ ] [ وارث ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

روزی «اُویس قرنی» موجب تعجب آدمیان بود که چگونه واله و شیدای معشوقی است که ندیده است. معشوقی که حبیب الله بود. و امروز ما وارثان ثارالله از پس 12 قرن که مهدی فاطمه در پرده غیبت مستور است همچون اُویس نه بلکه عاشقتر و شیفته تر از او چشم انتظار وارث همه انبیاء و اوصیاء هستیم. کوچکتر از آنم که خود را شیعه اش بنامم پس به محب بودن خود افتخار می کنم که «هر که را نسزد چنین مقامی» امید آنکه در کنار نایب بر حقش در رکابش جان نثاری کنم
نويسندگان
لینک دوستان

آوای خوش انتظار